الله اکبر: ادامه حملات توپخانه ای و موشکی دارالاسلام ایران به مقرهای نظامی احزاب سکولار

الله اکبر: ادامه حملات توپخانه ای و موشکی دارالاسلام ایران به مقرهای نظامی احزاب سکولار

به قلم : کیوان مریوانی

دیروز علی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی در دیدار با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق درمورد احزاب سکولار و مسلح کوردی دردارالکفر کردستان عراق گفت: تحرکات فزاینده گروه‌های تروریستی در اقلیم کردستان عراق نگران کننده و مخل امنیت مرزهای دو کشور است و بر لزوم خلع سلاح فوری و اخراج سریع آنان از عراق تاکید کرد.

امروز دوشنبه٢٢ شهریور ۱۴۰۰ هم باز ما شاهد حملات سهمگین توپخانه ای و موشکی به پایگاههای نظامی و مکان استقرار احزاب سکولار و مرتد کردستان ایران در ارتفاعات سیدکان و کوهستان بربزین هستیم که در کفرستان عراق و در پناه سگمرگه های مزدور عراقی و حمایت پایگاههای نظامی آمریکا و مراکز اطلاعاتی و امنیتی رژیم صهیونیستی پناه گرفته اند.

زمانی که اولین حملات در چند روز گذشته صورت گرفت این احزاب سکولار و مرتد جارو شده از ایران که در اردوگاهها به چندین حزب مختلف و متضاد تقسیم شده و هر یک ساز خود را یم زند و به نفع جناحی مزدوری می کند و حقوق بگیر جناحی هستند فوراً از آمریکا و ناتو و رژیم صهیونیستی تحت عنوان متحدین درخواست یاری و کمک کردند.

اما ما و همه ی دنیا و همین احزاب سکولار و مزدور هم می دانند که آمریکا و ناتو و رژیم صهیونیستی از این مزدوران تنها به عنوان دستمال توالت استفاده می کنند و زمانی که کارشان تمام شد یا منافعشان اقتضاء نکند اینها را رها می کنند.

این است سرنوشت مزدوران بارزانی که در عرض چند ساعت ۵۱ درصد خاکشان به اضافه کرکوک را از دست دادند و این است سرنوشت مزدوران اوجالان که در عرض چند ساعت از عفرین تا سریکانی را از دست داند و این است سرنوشت ۳۰۰ هزار مزدور افغانی که در عرض چند روز تمام شهرهای بزرگ را از دست داده و کلا از افغانستان جارو شدند.

این است سرنوشت مزدوران زمانی که اربابان آنها چند ساعت یا چند روز انها را رها کنند یا طی معامله ای آنها را بفروشند.

 ما کوردهای مسلمان ایران چشم به راه هستیم که دارالاسلام ایران همچون سازمان منافقین خلق رجوی در لیبرتی اینها را نیز جارو کند.

لازم به ذکر است که اکثریت مطلق کسانی که در این حملات بر علیه احزاب سکولار اردوگاه نشین شرکت دارند از کوردهای ایرانی موجود در سپاه پاسداران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید