اعتراف آمریکا به قتل عام بی گناهان

اعتراف آمریکا به قتل عام بی گناهان

به قلم: فضل احمد هراتی

سالهاست که تمام رسانه های صادقین و مومنین می گویند که آمریکا بدون دلیل بی گناهان و مردمان غیر نظامی را قتل عام می کند اما سحر شدگان توسط ماهواره های کفار اصلی و دارودسته منافقین داخلی اهمیت نمی دهند.

زمانی که آمریکا قصد فرار از افغانستان را داشت همه شاهد بودیم که نیروهایش بعد از یک حمله داعش به مزدوران خود در فرودگاه کابل تیراندازی مستقیم کرد و بیشتر از ۱۸۰ نفر از انها را کشت و دهها نفر دیگر را زخمی کرد در حالی که بر اثر انفجار شخص داعشی تنها نزدیک به ۲۰ نفر کشته شدند.

آمریکا به این شکل به کسانی که ۲۰سال برایش مزدوری کرده بودند تشکر کرد. علاوه بر این ما شاهد بودیم که آمریکا غیر نظامیان اطراف فرودگاه را نیز بمباردمان کرد و باعث کشته شدن چندین نفر ملکی و غیر نظامی و حتی یکی از مزدوران خودش شد.

در آن زمان اعلام کرد که رهبران داعش را کشته و … . دروغهائی که همیشه می گفته است. اما امروز مک کنزی فرمانده ستاد مرکزی ارتش آمریکا در کنفرانس خبری در پنتاگون که از شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا پخش می شد، اعلام کرد که تحقیقات نظامی آمریکا در مورد حملات مرگبار هواپیمای بدون سرنشین کابل در ماه اوت نشان داد که در این حمله ۱۰ غیرنظامی کشته شدند و راننده و خودروی مورد هدف قرار گرفته نیز احتمالا تهدیدی از طرف گروه داعش شاخه خراسان نبوده اند.

حالا نگاه کنید هدف آمریکا از این حمله چه بوده است؟

مک کنزی گفت: این حمله با این هدف انجام شد که می‌تواند مانع تهدیدات قریب الوقوع به نیروهای ما و روند تخلیه شدگان در فرودگاه باشد اما این حمله اشتباه بود و من عذرخواهی صادقانه خود را تقدیم می‌کنم.

یعنی : آمریکا می دانسته که این افراد ربطی به گروه بغدادی ندارند و می دانسته که غیر نظامی هستند اما تنها جهت ترساندن مخالفین و به عنوان یک مانع جهت عدم حمله احتمالی به نیروهایش تمام این غیر نظامیان را قتل عام کرده است.

این است چهره واقعی آمریکا برای کم عقل ترین انسان که خیال می کند آمریکا مدافع حقوق بشر و منافع مردمان سرزمینهای اسلامی است .

دیدگاهتان را بنویسید