اعدام انقلابی مزدوران آل سعود توسط حکومت اتحادیه شافعی و زیدی های یمن

اعدام انقلابی مزدوران آل سعود توسط حکومت اتحادیه شافعی و زیدی های یمن

به قلم: عبدالصمد / بندر خمیر

چیزی که عده ای نمی خواهند برای مسلمین روشن شود این است که حکومت انقلابی صنعا از اتحاد شافعی ها و زیدی ها تشکیل شده است و اکثریت اعضای ارتش و سایر نهادها و اکثریت ساکنین سرزمینهای تحت حاکمیت این اتحادیه هم شافعی مذهب هستند.

احزاب سکولار و دارودسته منافقین و بخصوص طرفداران نجدیت ( وابستگان به آل سعود و القاعده الظواهری و گروه داعش) جهت تولید جنگ مذهبی شیعی – سنی به عمد این اکثریت مطلق شافعی ها را نادیده می گیرند و می خواهند نشان دهند که در یمن جنگ شیعی – سنی در جریان است. دروغی آشکار و توطئه ای خائنانه .

در واقع جنگ یمن بین اتحادیه شافعی ها و زیدی ها با اشغالگران سعودی و اماراتی و سایر مزدوران آنهاست که از سوی آمریکا و ناتو جنگی نیابتی را بر مردم مسلمان یمن تحمیل کرده اند. متاسفانه در این جنگ نابرابر القاعده ی نجدی ایمن الظواهری و حتی گروه نجدی داعش هم در جبهه ی سایر مزدوران آمریکا و ناتو قرار گرفته اند.

در این جبهه ی متعلق به آمریکا و ناتو افرادی وجود دارند که مثل مزدوران افغانستان و عراق و سوریه و یمن و سومالی و… کارشان این است که مکان شخصیتهای مهم و یا مراکز تجمع مجاهدین را به اربابان خود گزارش دهند و اربابان نیز با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین یا موشکهای هدایت شونده و… به این افراد یا مراکز تجمع مخالفین حمله کنند.

در جریان این خیانت آشکار در یمن، صالح الصماد رئیس شورای سیاسی و یکی از رهبران ارشد حکومت انقلابی صنعا در آوریل ۲۰۱۸ به همراه ۶ تن از افراد ارشد حکومتی در حمله هوایی نیروهای ائتلاف عربی- آمریکائی و ناتو در اطراف بندر الحدیده در غرب یمن کشته شد.

صالح الصماد یکی از بزرگان انقلابی بود که نقش اساسی در وقوع انقلاب بر علیه دست نشاندگان آمریکا و ناتو در اواسط سال ۲۰۱۴ بر عهده داشت.

در جریان ترور این رهبری انقلابی ۹ نفر مشارکت داشتند که پس از سپری شدن روال عادی قضائی آنها، توسط حکومت انقلابی یمن در روز شنبه ۱۸ سپتامبر، با شلیک گلوله به محکومین در ملاء عام و در میدان تحریر اعدام شدند. دادستانی عمومی حکومت یمن اعلام کرد حکم قصاص علیه اعضای تیمی که در قتل الصماد دست داشتند را اجرا کرده است.

جالب است بدانید که پارلمان عرب که مجموعه ای از مزدوران آمریکا و ناتو است اعدام این ۹ نفر را محکوم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید