اغتشاشات نقده و خنثی شدن تیم ترور مرتدین حزب دمکرات کردستان ایران

مُد عوض کردن همسر یکی از دستاوردهای حکومت سکولار کفرستان عراق برای کوردها. این است ماهیت اصلی احزاب سکولار: فساد، فحشاء، کفر گوئی و … تحت نقاب آزادی و … / مرغهای زاگرس و سایر احزاب سکولار خواهان چنین پدیده ای در کردستان ایران هستند.

توطئه اغتشاشات نقده و خنثی شدن تیم ترور مرتدین حزب دمکرات کردستان ایران

به قلم: کوردو موکریانی

همه می دانیم که نقده جمعیتی ترکیبی از کورد و تورک دارد و این شهر از همان اوایل انقلاب ۵۷ به دلیل فتنه گریهای حزب دمکرات کردستان ایران شاهد درگیری های خونینی بین طرفداران این حزب سکولار و نژادپرست و مزدور با مردم تورک این شهر بوده است.

در ابتدای انقلاب درگیری حزب دمکرات و مانور دهی های آن به دلیل مخالفت با ترکها و کوردهای انقلابی و طرفدار حاکمیت بود و این روزها علاوه بر آن جبهه ی جدیدی از جنگ این کوردهای سکولار و نژاد پرست با دسته هائی از تورکهای سکولار و نژاد پرست باز شده است که جنگ این دو دسته هیچ ربطی به کوردها و توکهای مسلمان این منطقه ندارد، اما گاهگاهی به دلایل مسائل احساسی عده ای از این مسلمین فریب تبلیغات دروغین آنها را خورده و خوراک این جنگ نابرابری می شوند که توسط دشمنان آنها طراحی و سازماندهی می شود که هدفی غیر از نا امن کردن منطقه و ضربه زدن به منافع آنها ندارد.

جالب است بدانید که مزدوران سکولار و نژاد پرست حزب دمکرات کردستان ایران در مناطق تحت حاکمیت بارزانی ها هستند و مستقیما از حکومت سکولار ترکیه و آمریکا و رژیم صهیونیستی دستور می گیرند و مزدوران سکولار و نژاد پرست تورک هم باز از سوی حکومت سکولار ترکیه متحد استراتژیک آمریکا و رژیم صهیونیستی هدایت می شوند؛ یعنی ارباب هر دو یکی است.

در اغتشاشات اخیر نقده، هم از اعضای سابق حزب سکولار دمکرات کردستان کشته شد و هم از مردوان سکولار ترکیه دستگیر شد و این واقعیت این توطئه را برملا کرد.

حزب سکولار و مرتد دمکرات کردستان ایران (حدکا) دسته ای از خفاشان کور و ترسو را تحت عنوان مرغهای زاگرس (یا عقابهای زاگرس)سازماندهی کرده است که ناجوانمردانه و از پشت انسانهای بی سلاح و غیر نظامی را ترور می کنند. دسته ای از این مرغهای دست پرورده آمریکا و رژیم صهیونیستی که در مسیر پیرانشهر به نقده در حرکت بودند توسط نیروهای امنیتی دارالاسلام ایران شکار و متلاشی شدند.

این مرغهای مصنوعی و دست پروده در برابر نظامی ها هیچی نیستند، به همین دلیل زمانی که در کمین چند بسیجی می افتند در همان قدم اول دو نفر از آنها به اسامی داوود رحیمی و اسعد رامین به هلاکت می رسند و بقیه هم مثل سردار رامین اسلحه را رها کرده و دستگیر می شوند. البته یک نفر از آنها نیز فرار می کند و دوباره به لانه ی خود در کفرستان عراق پناه می برد.

آیا سگمرگهای سکولار دست نشانده ی اقلیم کفرستان عراق که از فرودگاه اربیل (مرکز فرماندهی موساد و سی آی ای ) و از حکومت سکولار ترکیه (نماینده نانو) دستور می گیرند و این خائنین و قاتلین ملت ایران را پناه داده اند در تمام این جنایات شریک نیستند؟

آیا هر انسان عاقلی به دارالاسلام ایران حق نمی دهد که لانه ی این خائنین در کفرستان عراق را نابود کند؟

ملت مسلمان کورد بارها و بارها بیان کرده است که از حاکمیت خود انتظار دارد چگونه با مزدوران دارودسته ی رجوی در عراق و لیبرتی برخورد کرد با این مزدوران سکولار کورد هم برخوردی مشابه داشته باشد و ریشه این خائنین ضد اسلام و ضد کورد را در منطقه بخشکاند یا دست نیروهای خودجوش کورد را در حمله و پاکسازی این مرتدین باز بگذارد. این خواست ملت مسلمان کورد است.

دیدگاهتان را بنویسید