اتمام حجت وزیر اطلاعات دارالاسلام ایران به احزاب سکولار اردوگاه نشین و مسئولین عراقی

اتمام حجت وزیر اطلاعات دارالاسلام ایران به احزاب سکولار اردوگاه نشین و مسئولین عراقی

به قلم: ع. منگور پیرانشهری

امروز جمعه ۲مهر۱۴۰۰ سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات دارالاسلام ایران در شهرما پیرانشهر واقع در جنوب غربی اذربایجان غربی راجع به احزاب سکولار اردوگاه نشین کورد ایرانی که در زمان صدام حسین به خاک عراق ریخته شده اند سخنانی بر زبان راند که به نحوی همچون سخنان سایر مقامات دارالاسلام ایران چون علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی دارالاسلام ایران در ۲۱ شهریور و  محمدحسین باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دارالاسلام ایران در ۲۸ شهریور، نوعی اتمام حجت به احزاب سکولار اردوگاه نشین و دست نشاندگان اقلیم کردستان عراق و حکومت مرکزی عراق به شمار می رود.

احزب سکولار کردستان ایران از همان اوایل انقلاب اسلامی ۵۷ به خدمت صدام حسین درآمدند و تا زمانی که صدام حسین با ایران جنگید اینها نیز به مدت ۸ سال همچون سگهای بوکش و درنده به ملت خود خیانت کردند.

 به دنبال صدام حسین این احزاب سکولار در اختیار سیاستهای کلان امریکا و رژیم صهیونیستی و ترکیه (عضو فعال ناتو) از کانال مسعود بارزانی در ضربه زدن به منافع کوردها و کل ملت ایران در آمده اند.

سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات دارالاسلام ایران بر خلع سلاح و اخراج این احزاب سکولار اردوگاه نشین در اسرع وقت توسط مقامات عراقی تأکید کرد. نکته ی مهم سخنان ایشان این است که  این اقدام را «پیرو توافق انجام‌شده» دانست، یعنی توافقاتی با مسئولین عراقی مبنی بر خلع سلاح و اخراج این احزاب سکولار خائن و ضد کورد اتخاذ شده است و باید منتظر اجرای این توافقات باشیم باذن الله .

سید اسماعیل خطیب گفت: همه عناصر ضد انقلاب و حامیان آنها در منطقه بدانند که در صورت ایجاد اختلال در امنیت جمهوری اسلامی ایران با پاسخ قاطع و کوبنده فرزندان این مرز و بوم در نیروهای مسلح و دستگاههای امنیتی مواجه خواهند شد.

ملت مسلمان کورد چشم به راه اجرائی شدن وعده های مسئولین دارالاسلام ایران در مورد این احزاب سکولار خائن و فاسد هستند که:

  • از طریق جنگ روانی خود امنیت اخلاقی و اجتماعی و فرهنگی ما را مورد تهدید قرار داده اند
  • و از طریق اخاذی هائی که از بارزگانان و تجار و صاحبان کارخانه ها و مراکز تولیدی می کنند امنیت اقتصادی کوردها و انجام سرمایه گذاری های بنیادی توسط مردم بومی و سایرین را با مشکل مواجه کرده اند.
  • و از طریق ترورهای کوری که انجام می دهند امنیت جانی ما کوردها را درمعرض تهدید قرار داده اند .

آیا انتظارات ملت کورد از حاکمیت خود انتظار نابجائی است؟ این انتظار هر شهروندی از مسئولین حکومتی خودش است که در این زمینه ها امنیت را برایش تامین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید