الهام خانم جمهوری ساختگی آذربایجان دیروز با قدرت دیگران پز میداد امروز ….

 الهام خانم جمهوری ساختگی آذربایجان دیروز با قدرت دیگران پز میداد امروز ….

به قلم: علیرضا گنجه‌ای/ تبریز

جمهوری خودساخته اذربایجان که زمانی بخشی از ایران بود از زمان اشغال آن تا کنون شاهد حکومتهای دست نشانده بوده است. الهام علی اف که از نظر نژادی کورد است یکی از همین دست نشاندگان سکولار حاکم بر جمهوری آذربایجان است.

الهام چند روز پیش به نکات مهمی اشاره کرد خیلی از مردم عادی نمی دانستند . از جمله اینکه گفت: در جنگ قره‌باغ به طور گسترده از اسرائیل پهپادهای موسوم به «مهاجم آسمان» و هاروپ خریداری کرده و این موضوع دیگر بر کسی پوشیده نیست؛ پهپادهایی که هم برای شناسایی و هم نبرد کاربرد دارند.

 به دنبال این ادامه داد: اگر دوباره شاهد تهدیدی در قبال حاکمیت، تمامیت ارضی و امنیت ملت خود از سوی ایران باشیم، از حق مشروع دفاع از خود بدون تردید استفاده خواهیم کرد و خواهیم جنگید.

البته در کنار این تهدید کرد که اگر ایرانی کاری انجام دهد پاکستان چنین و چنان خواهد کرد و…

الان دیدیم که در منزل و خانه اش که به کاخ حیدر علی‌اف در باکو مشهور است چند انفجار رخ داده که بر اثر حملات پهبادهای انتحاری بودەاست.

الهام خانم دیگران را با رژیم صهیونیستی و پاکستان و ترکیه و … می ترساند و به قدرت اینها پز می داد اما نمی داند به قول مردم: اگر اینها برای او لات هستند برای ما شکلات هستند، آمریکا ارباب همه ی اینها هم هیچ غلطی نمی تواند بکند چه رسد به نوچه هاش.  

دیدگاهتان را بنویسید