تضاد دارالاسلام ایران با احزاب سکولار و مسلح کورد چگونه رفع می شود؟

تضاد دارالاسلام ایران با احزاب سکولار و مسلح کورد چگونه رفع می شود؟

به قلم: مسعود سنه ای

ملت مسلمان کورد با جمعیت چند میلیونی نزدیک به چند دهه است که از چند حزب چند صدنفری سکولار و مسلح مصیبتهای زیادی را کشیده است. این احزاب سکولار مسلح هم جنگ مسلحانه را بر ملت مظلوم ما تحمیل کرده اند و هم خطرناکتر از آن، جنگ عقیدتی و تبلیغی و روانی و فکری را بر ملت ما تحمیل کرده اند که صدمات این جنگ فکری بر افراد و خانواده ها و فرهنگ و هویت اسلامی کوردها گاه غیر ممکن است که در یک نسل ترمیم شود و نیاز به چندین سال فعالیت مستمر دارد.

ریشه تمام این احزاب سکولار مسلح به حزب دمکرات کردستان ایران بر می گردد که به دستور استالین رهبر شوروی کمونیستی تشکیل شد. کوردها در آن زمان خودشان دارای حزبی اسلامی به نام جمعیت ژ-کاف (احیای کورد) بودند که برای احقاق حقوق کوردها بر اساس قانون شریعت الله تلاش می کرد. اما با نفوذ خائنین و به دستور استالین این جمعیت نابود شد و حزب دمکرات کردستان که از کمونیستها و ملی گراهای سوسیالیست تشکیل شده بود جای آن را گرفت.

بعد از نابودی این حزب و رهبرش توسط رضاخان سکولار، و در اوایل انقلاب اسلامی ۱۳۵۷ این حزب نیز از خلاء قدرت به وجود آمده سوء استفاده کرد و در قالب دو حزب شروع به فعالیت کرد: ۱- حزب دمکرات کردستان ۲- حزب کمونیستی کومله

این دو حزب در طول ۸ سال جنگ تحمیلی صدام حسین بر علیه ملت ایران در کنار صدام حسین سکولار به عنوان خائنین به وطن و ملت جنگیدند و به وطن فروشی مشغول شدند. بعد از امضای قطع نامه و پایان جنگ، این احزاب سکولار مسلح نیز اردوگاه نشین و حقوق بگیر عراقی ها شدند.

در دوران اردوگاه نشینی این دو حزب هر یک به چندین حزب مختلف و ضد هم تقسیم شده اند تا به امروز رسیده اند و می بینیم که از حزب سکولار و دمکرات قاضی محمد هم اکنون صدها حزب مختلف غیر مسلح و چند حزب مسلح در میان کوردها باقی مانده است که همگی از کانال بارزانی (مزدور ترکیه) در خدمت دشمنان دین و وطن بوده اند؛ دشمنانی چون آمریکا و رژیم صهیونیستی و ناتو.  

این احزاب سکولار و مرتد از زمان پیدایش تا کنون با زبان اسلحه و ترور و کشتار با دارالاسلام ایران و کوردهای مسلمان معامله کرده اند و اگر به کارنامه ی انها نگاه کنید هزاران ترور قتل عامهای وحشتناک از کوردها را در کارنامه ی سیاه آنها می بینید؛ علاوه بر این، در فرصتهای مختلفی هم که دارالاسلام ایران درهای عفو را برایشان باز کرده است اما اینها توبه نکرده اند و بر مسلح و معاند بودن خود اصرار دارند؛ پس این احزاب سکولار تنها زبان اسلحه را می فهمند و حتی اگر گفتگوئی هم باشد باید از موضع قدرت نظامی با اینها وارد گفتگو شد و شرایط خود را بر آنها تحمیل کرد . این واقعیت این سکولاریستها (یا به زبان عربی مشرکین یا احزاب) است که الله تعالی می فرماید:  وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّىٰ يَرُدُّوكُمْ عَنْ دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا (بقره/۲۱۷) و سکولاریستها (مشرکین یا احزاب) پیوسته با شما مسلمین جنگ مسلحانه می کنند تا آنکه اگر بتوانند شما را از دینتان برگردانند.

یعنی تا زمانی با ما می جنگند که یا کلاً ما را از دین اسلام برگردانند (همان کاری که کمونیستها می کنند) یا اینکه ما را از محتوا و مفاهیم دین اسلام تهی کنند (همان کاری که سکولاریستهای لیبرال انجامش می دهند) .

امروزه هدف این احزاب سکولار این است که ما را از مفاهیم و محتوای چهار گانه ی دین اسلام تهی کنند که عبارتند از :۱- قدرت حکومتی  2- قانون و برنامه ۳- اطاعت کردن ۴- مجازات و پاداش

پس تا زمانی که ما را از این مفاهیم چهار گانه دور نکرده اند و این مفاهیم را با زور اسلحه به دین سکولاریسم نداده اند با ما وارد جنگ مسلحانه می شوند. دقت کنید: جنگ مسلحانه. و برای این احزاب سکولار اصلا شیعه و سنی فرقی ندارد . اینها با محتوای ۴گانه ی دین اسلام کار دارند.

پس این احزاب سکولار مسلح تنها جنگ مسلحانه را متوجه می شوند و دارودسته ی نافقین یا سکولار زده های داخلی هم که ستون پنجم آنها در میان مسلمین هستند نیز تنها با قدرت نظامی مدیریت می شوند و چنانچه رهبر رسول الله صلی الله علیه وسلم باشد و سربازان حکومت هم کسانی چون صحابه کرام رضی الله عنهم اجمعین باشند باز این سکولار زده ها با دلیل و قرآن و حکمت و… قانع نمی شوند بلکه تنها قدرت نظامی است که آنها را مدیریت می کند و «ضرار»های آنها را نابود می کند.

الله تعالی در مورد این سکولار زده ها و دارودسته ی منافقین داخلی که ادای مسلمین را در می آورند اما در واقع به نفع احزاب سکولار فعالیت تبلیغ و حتی جنگ روانی و تخریبی انجام می دهند می فرماید: لَأَنْتُمْ أَشَدُّ رَهْبَةً فِي صُدُورِهِمْ مِنَ اللَّهِ ۚ ذَٰلِكَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لَا يَفْقَهُونَ (حشر/۱۳) این دارودسته منافقین (سکولار زده ها) در دلشان از شما بیشتر ترس دارند تا از خدا، زیرا آنها مردمی هستند که هیچ فهم و شعوری ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید