از ایرانشهر تا پیرانشهر: تجاوز جنسی سکولاریستهای بلوچ و کورد به ناموس کوردها و بلوچهای اهل سنت

از ایرانشهر تا سردشت: تجاوز جنسی سکولاریستهای بلوچ و کورد به ناموس کوردها و بلوچهای اهل سنت

به قلم: ا. مزنی / پیرانشهر

چند مدت قبل و در ماه مبارک رمضان ما شاهد ربایش چندین دختر اهل سنت بلوچ در ایرانشهر و تجاوز دسته جمعی سکولاریستهای بلوچ به آنها بودیم که مولوی طیب ملازهی امام جماعت مسجد نور اهل سنت ایرانشهر در خطبه‌های نماز عید فطر اعلام کرد به ۴۱ دختر در این شهرستان توسط این مفسدین سکولار تجاوز شد و گفت : این اوباش از همین بچه‌های من و شما بوده‌اند که اگر اسم‌شان را بگویم عده‌ای سرشان پایین خواهد افتاد.

احزاب سکولار خارج نشین و دارودسته ی منافقین و سکولار زده هائی چون سهاب و شبکه های ماهواره ای چون کلمه و… سعی در انحراف افکار عمومی و وادار کردن اهل سنت به اقدامات احساسی و تخریب گرایانه نمایند تا اهل سنت بلوچ و سایر مسلمین ایران متوجه  این جنایت آشکار جوانان سکولار در حق ناموس بلوچهای اهل سنت نشوند، اما بعد از چند روز و با دستگیری عاملان این جنایات روی سیاه سکولاریستها و سکولار زده ها در برابر ملت سیاه تر شد.

مولوی طیب ملازهی بدون نام بردن از احزاب و گروههای سکولار و مدعیان دموکراسی سکولاریستی که برای همه شناخته شده هستند گفت: “هجمه فرهنگی که دشمنان از روش‌های مختلف ازجمله ماهواره‌ها و فضای مجازی علیه دین و کشور ما به راه انداخته‌اند، موجب این اتفاقات شده است…. حتماً باید با مشورت بزرگان و عقلای قوم برای برخورد با این موضع و ریشه‌یابی آن و همچنین برای حمایت از دختران و زنان آسیب‌دیده چاره‌اندیشی شود.”

بدون شک ریشه های تمام این مفاسد اخلاقی و رفتاری به عقاید سکولاریستی این افراد مفسد سکولار و دوری آنها از قانون شریعت الله بر می گردد.

 در همین ماه رمضان امسال هم سکولاریستهای کورد در مریوان و در ملاء عام به پیامبر و ناموس پیامبر و قرآن و اصحاب فحاشی کردند و… و در چند روز گذشته نیز همان اتفاقی که برای دختران اهل سنت ایرانشهری رخ داد اینبار توسط باند جوانان سکولار کورد برای تجاوز به زنان و دختران کورد اهل سنت پیرانشهر اتفاق افتاد.

با آنکه عده ای بیان کرده اند که تاکنون بیش از ۴۵ زن و دختر جوان کورد اهل سنت قربانی این باند مخوف و متجاوز جوانان سکولار شده اند و حداقل ١٠ تا ۱۵ نفر از این قربانیان به دلیل تجاوز این افراد سکولار اقدام به خودکشی کرده اند، با این وجود تعداد افرادی که از ترس آبرو و خانواده و… جرئت اقرار ندارند باید بیشتر از این اعداد و ارقام باشد.

ای ننگ بر سکولاریسم و تمام احزاب سکولار که بانی و باعث اینهمه مفاسد عقیدتی و اخلاقی و رفتاری در میان اهل سنت ما شده اند.  

احزاب سکولار کوردی و سکولار زده ها سعی دارند با همان تبلیغات کهنه و تاریخ گذشته ی بلوچهای سکولار و شبکه های ماهواره ای و کاناله و گروههای مجازی احزاب سکولار و دارودسته ی منافقین و سکولار زده های داخلی این جرم آشکار سکولاریستهای کورد در حق دختران اهل سنت کورد در پیرانشهر را بپوشانند اما در برابر هوشیاری کوردها ناکام ماندند و تنها بر کینه و حس انتقام جوئی کوردهای مسلمان نسبت به احزاب سکولار اضافه کردند.

 ننگ و نفرین بر تمام پیروان و طرفداران سکولاریسم و احزاب سکولار که در هر سرزمینی قدم بگذارند نتیجه ای جزو فساد و فحشاء ندارند.

و ننگ و نفرین بر تمام شیخها و مولوی ها و ماموستاها و ملاهای دین فروش و خائنی که در برابر اینهمه مفاسد عقیدتی و فرهنگی و اخلاقی و رفتاری احزاب سکولار و مریدان آنها دچار خیانت ذلت بار سکوت شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید