تبلیغ برای دارودسته جولانی در افغانستان: تبلیغ برای غلامان ناتو و آمریکا

تبلیغ برای دارودسته جولانی در افغانستان: تبلیغ برای غلامان ناتو و آمریکا

به قلم: مولوی عبدالحمید الخراسانی

این روزها ما در بعضی از کانالها و گروههای تلگرامی و بخصوص واتسابی افغانها می بینیم که عده ای برای جوانکی به اسم جولانی و گروهش در سوریه تبلیغ می کنند. این افراد دو دسته هستند:

  • دسته ای از طرفداران جولانی که سعی می کنند در فضای مجازی جنگ خودشان را جنگ اهل سنت با شیعه و ایران معرفی کنند و نشان دهند که امارت اسلامی با دشمن اهل سنت دوستی و رابطه برادری اسلامی دارد!
  • و دسته ای دیگر مجاهدین امارت اسلامی هستند که فریب خورده اند و خیال می کنند در شمال سوریه جنگ شیعه و سنی روان است و گروه جولانی در حال دفاع از اهل سنت است!!

اما واقعیت این است که گروه جولانی با تفکرات نجدی و وهابی در واقع گروهی است که کارش را با خیانت به گروه بغدادی و داعش شروع کرد و با خیانت به القاعده و تمام گروههای اسلامی دیگر ادامه داد و ایمن الظواهری در پیامی این جوانک جولانی را ناکث نامید.

جولانی نه تنها به همه گروههای اهل سنت خیانت کرد بلکه با تمام گروههای اهل سنت در سوریه جنگ کرده است و هزاران مجاهد اهل سنت و بخصوص مهاجرین را قتل عام کرده است و در آخر با دموکراسی خواهان ارتش آزاد و سایر احزاب مزدور ترکیه یک اداره دست نشانده ی ملی در شهر ادلب درست کرده است.

این جوانک در حالی با گروههای اهل سنت جنگیده است که هرگز با گروههای ملحید و کمونیست پ.ک.ک کُرد که مزدور آمریکا هستند جنگی نکرده است و این در حالی است که این گروه کمونیست و ملحید کُرد هزاران خواهر ما را در رادوگاههائی چون الهول اسیر کرده اند و به آنها تجاوز می کنند اما گروه نجدی و وهابی جولانی کدام جنگ و درگیری با این ملحدین نکرده است و تنها تجاوز به ناموس اهل سنت توسط این کمونیستهای ملحید کُرد را تماشا می کند.

  این جوانک با آنکه دارای فکر نجدیت و وهابی است و عده ای از مولوی های جوان وهابی و نجدی را به عنوان هیئت شرعی در اطراف خودش جمع کرده است اما خودش حتی هیچ علم شرعی نخوانده است و عده ای او را شیخ می گویند در واقع قوماندانی جاهل است که تنها برای چوکی و قدرت برای خودش و اطرافیانش می جنگد و کدام دلسوزی برای اهل سنت ندارد بلکه اهل سنت را قربانی سیاستهای حکومت سکولار ترکیه و توافقات خارجی بادارانش کرده است.

همه ما می دانیم که این جوانک چند هزار نفر از اهل سنت را کشته است و همه ما می دانیم که امروز چقدر با جماعتهای حراس الدین و انصار و … دشمنی دارد و همه ما می دانیم چگونه تانکهای ناتو و ترکیه (متحدین اسرائیل) در سرکهای ادلب آزادانه می چرخند و هر چند وقت یکبار یکی از رهبران و بزرگان مجاهدین مهاجر حراس الدین و… توسط بزبزکها و هواپیماهای بدون سرنشین ترکیه و ناتو و آمریکا که پایگاه آنها در انجرلیک ترکیه است شهید می شوند.

 البته لازم است اهل سنت افغانستان بدانند که این گروه وهابی جولانی با امارت اسلامی اختلافات مفکوره ای و عقیده وی اساسی دارند و تنها می گویند که الان وقتش نیست که بیان شوند و گرنه این گروه جولانی کدام فرقی با گروه بغدادی در چوکات فکری ندارند، تنها فرقشان این است که گروه بغدادی صادقانه به اعتقاداتش عمل می کند اما گروه جولانی مکر و حیله و نیرنگ و تقیه می کند و فعلاً عمل نمی کند.

گروه جولانی برای تمام اهل سنت شناخته شده است که در راه اهداف ترکیه و آمریکا بر علیه روسیه و ایران جنگ می کند و تنها اهل سنت و گروههای جهادی مخالف ترکیه و ناتو را قربانی اهداف کفار ناتو و آمریکا می کند و جنگش هیچ ربطی به اهل سنت ندارد.

پس: با تبلیغ برای گروهک جولانی برای ناتو و آمریکا تبلیغ نکنید و رسانه مجانی دشمنان نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید