پاسخ امارت اسلامی افغانستان به سخنان مداخله گرایانه دیکتاتور «برره» در تاجیکستان

پاسخ امارت اسلامی افغانستان به سخنان مداخله گرایانه دیکتاتور «برره» در تاجیکستان

به قلم: فضل احمد هراتی

«برره» عنوان سریالی تلویزیونی ایرانی است که در قالب طنز به وضعیت قومی اشاره می کند که شبهات کاملی به اطرافیان دیکتاتور تاجیکستان علی رحمانف دارد.  این جوجه دیکتاتور که از پس مانده های فسیل شده کمونیستهای شوروی است و از یک شرکت زراعی شروع کرده است تا اینکه بادارانش او را به این کرسی و مقام رسانده اند ملت مسلمان و شجاع تاجیکستان که از دو قوم تاجیک و ازبک تشکیل شده است را با تفکرات فاسد و ضد اسلامی نژاد و قومیتگرائی ضد اسلامی در بدترین وضعیت قرار داده است.

این جوجه دیکتاتور حتی اجازه نمی دهد مردها در سنین جوانی ریش داشته باشند یا آزادانه به مسجد بروند یا دختران جوان حجاب داشته باشند و… در عوض مراکز فحشاء و فساد اخلاقی و جنسی را آزاد کرده است و انواع تفکرات کمونیستی و الحادی را آزاد کرده است .

با چنین کارنامه ای، این جوجه دیکتاتور می خواهد با حمایت از خائنین سکولار و دموکراسی خواه در امور افغانستان دخالت کند و زبان درازی کند، قبلاً مولوی نعیم تهدید کرد که هرگاه جامعه بین المللی مداخله نکند، تاجیکستان را در۲۴ ساعت تسخیر می کنیم.

مولوی عبدالسلام حنفی معاون نخست وزیر امارت اسلامی افغانستان نیز فوراً اظهارات ‌علی رحمان در مورد ایجاد یک حکومت جدید در افغانستان را محکوم کرد و خطاب به دیکتاتور سکولار و خائن تاجکستان گفت: “در امور افغانستان مداخله نکند، ورنه با عکس العمل جانب افغانستان مواجه می شود.”

یک کافر  سکولار که بر اساس سکولاریسم و دموکراسی سکولاریستها بر مسلمین حکومت و ظلم می کند و غلام دیگران است حق ندارد در مورد اداره یک حکومت اسلامی دخالت کند .

 بیداری اسلامی ملتها شروع شده است و همه ی ما منتظر قیام عمومی ملت مسلمان تاجیکستان و سایر ملل تحت ستم کفار سکولار جهانی و غلامان محلی آنها هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید