تلاش یهودی ها جهت پناهندگی به دارالاسلام ایران تلنگری برای اهل فهم

تلاش یهودی ها جهت پناهندگی به دارالاسلام ایران تلنگری برای اهل فهم

به قلم: مسعود سنه ای

ما بارها و بارها اعلام کرده ایم که حکومت صهیونیستها در سرزمینهای اشغالی حکومتی سکولار است و تحت هیچ عنوانی اجازه نمی دهد یهودی ها بر اساس شریعت موسی که در تورات آمده است عمل کنند و با دیکتاتوری هر چه تمامتر قوانین سکولاریستی خودش را بر یهودی ها و مسلمین و نصرانی ها (مسیحی ها) تحمیل می کند.

در این سرزمین اشغال شده هر کسی بخواهد بر اساس شریعت یهودیت یا نصرانیت یا اسلام زندگی کند همچون یک مجرم  و قانون شکن با او برخورد می شود . دقیقاً مثل تمام کشورهای سکولار دنیا. به همین دلیل آندسته از یهودی هائی که می خواستند بر اساس تورات زندگی کنند تحت فشار قرار گرفتند و مجبور شدند به کانادا و گواتمالا و … فراری شوند. اما در همین کشورهای سکولار هم تحت فشار قرار گرفتند و نمی دانستند که تنها در دارالاسلام است که به شریعتهای آسمانی اجازه داده می شود بر اساس قوانین خودشان زندگی کنند.

امروز هم که شنیدیم که این جماعت یهوید قصد دارد از گواتمالا به دارالاسلام ایران مهاجرت کند که باعث هراس رژیم صهیونیستی و تمام سکولاریستها شده است، چون این دسته از اقدامات پیامی روشن به تمام پیروان صادق شریعتهای آسمانی است که : دارالاسلام تنها مکانی است که می تواند از هویت دینی آنها حمایت کند و آنها تنها در دارالاسلام است که می توانند به زندگی بر اساس عقاید خود ادامه ندهند و در دیکتاتوری سکولاریستها جائی برای عمل کردن به قوانین شریعتشان نیست.

بیشتر یهوید هائی که سالهاست با تحمل مشکلاتی از سرزمینهای اشغالی فلسطین  تحت حاکمیت صهیونیستها به سایر کشورها فرار کرده اند از مذهب قلب پاک (Lewv Tahor  ) هستند که تلاش دارند بر اساس شریعت و قوانین یهودیت زندگی کنند.

این یهوی های شریعت گرا معتقد هستند که:” اسرائیل کنونی یک موجودیت نامشروع است که با برقراری قوانین سکولار، به درجه تکفیر رسیده و باید نابود شود.”

این حکم تمام سکولاریستها نزد تمام شریعتهای آسمانی است و شکی نیست که سکولاریستها (مشرکین) کافر هستند.

به همین دلیل این دسته از یهودی های شریعت گرا طی نامه ای از رهبر دارالاسلام ایران رسماً درخواست پناهندگی کرده اند.

با آنکه سکولاریستهای رژیم صهیونیستی این یهودیان شریعت گرا را «یهودیان طالبانی» نامگذاری کرده اند و زنان این یهودیان شریعت گرا از حجاب خواسته شده در شریعتهای آسمانی استفاده می کنند، متوجه همان برچسبهائی می شوند که مسلمین شریعت گرا شده اند. یعنی انگار سکولاریستهای میان یهودی ها و نصرانی و مسلمین و … هیچ فرقی با هم ندارند.  

سکولاریستها دشمنان شماره یک تمام شریعتهای آسمانی هستند و هیچ شکی وجود ندارد که هیچ مومنی راضی به زندگی تحت حاکمیت سکولاریستها نیست و تنها دارودسته ی منافقین هستند که به حکومتهای سکولار دل می بندند.   

پس شک نکنید: تمام کسانی  که به دلایل پوچ دنیوی و رفاه بیشتر و… به دارالکفرهای سکولار فراری می شوند و ادعای مسلمان بودند دارد در دارودسته ی منافقین جای می گیرند نه مومنین.  

دیدگاهتان را بنویسید