خیانت و تجاوز جنسی فرماندهان گروه جولانی به نوامیس اهل سنت سوریه

خیانت و تجاوز جنسی فرماندهان گروه جولانی به نوامیس اهل سنت سوریه

به قلم: مجاهد مهاجر

از زمانی که جولانی به عنوان سرباز ابوبکر بغدادی در سوریه شروع به جنگ کرد و به دنبال آن به ابوبکر بغدادی خیانت کرد و به ظاهر به ایمن الظواهری بیعت داد تا خیانتش به بغدادی پوشانده شود اما به ایمن الظواهری هم خیانت کرد و لقب خائن و ناکث را از ایمن الظواهری گرفت تا کنون در حال خیانت به تمام گروهها و جماعتها و مردم عادی اهل سنت بوده است.

جولانی با این خیانتهای آشکاری که به اهل سنت کرده است در عوض خادم وفادار کفار سکولار جهانی و گروههای سکولاری چون ارتش آزاد از کانال حکومت سکولار ترکیه بوده است و همه داریم سربازان و تانکهای ارتش ترکیه را در ادلب و مناطق تحت اشغال او می بینیم.

در موقعیتهای مختلف کسانی که فریب خورده بودند به تدریج از این گروه مافیایی جولانی جدا شدند، از مفتی ها و شرعی های جولانی بگیر تا سربازان عادی؛ اما کسانی که بعد از اینهمه جنایت و خیانت و فساد در کنار جولانی مانده اند در واقع کسانی فاسد هستند که آگاهانه به مفاسد این گروه مافیایی راضی هستند.

دو روز پیش پرونده ی رسوایی و اعترافات ثامر الحسين معروف به أبو أحمد الشامي یکی از فرماندهان صف اول و بلند پایه ی دارودسته ی جولانی برملا شد که با زبان خودش اعتراف می کند که به چندین زن از اهل سنت تجاورز کرده است. این شخص اعتراف می کند که به دادگاههای تحت حاکمیت جولانی وارد شده و زنهائی که با شوهران خود اختلاف داشتند را کمک می کرد که طلاق بگیرند و بعد با اینها زنا می کرد.!!!

مردم که از جنایات گروه مافیائی و حلقه به گوش جولانی خسته شده اند به صورت خودجوش این مجرم را دستگیر کرده و بر تن این شخص لباس زیر زنانه می پوشانند و بعد او را به قتل می رسانند.

با آنکه رسانه های دروغگوی طرفدار جولانی اعلام کردند که این مجرم در منزلش به خاطر بیماری مرده است اما نشر این کلیپ و اعترافات این مجرم با لباس زیر زنانه میزان دروغگوئی طرفداران جولانی را برای احمق ترین انسان برملا کرد و ثابت شد که اصلاً نباید به سخنان طرفداران خائن جولانی اعتماد کرد.

اهل سنت باید بدانند که هم اکنون غیر از مشتی فاسد و مجرم و خلافکار کسی اطراف جولانی نمانده است و نباید گول شعارهای فریبنده ی آنها را به بهانه های دروغین دفاع از اهل سنت ووو..خورد.

گروهک چند نفره ملا فتاحی که تا کنون با جولانی مانده است بعد از اینهمه رسوائی و جنایت چه توضیحی برای اهل سنت دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید