بقای جهاد، قاعدین از جهاد و پرچمداران جهاد

بقای جهاد، قاعدین از جهاد و پرچمداران جهاد

به قلم : کارزان شکاک

در احادیث زیادی آمده است که رسول الله صلی الله علیه وسلم به بقای جهاد تا روز قیامت گواهی می دهد و در کنار این امر به جهاد تحت پرچم رهبری واحد را دستور می دهد و از تفرق و حزب بازی نیز نهی می کند.

عن جابر ابن عبدالله رضی الله عنه قال سمعت رسول الله یقول : لا تَزَالُ عِصَابَةٌ مِن أُمَّتي يُقَاتِلُونَ علَى أَمْرِ اللهِ، قَاهِرِينَ لِعَدُوِّهِمْ، لا يَضُرُّهُمْ مَن خَالَفَهُمْ، حتَّى تَأْتِيَهُمُ السَّاعَةُ وَهُمْ علَى ذلكَ (مسلم/۱۹۲۴) هميشه گروهي از امت من براي برپا کردن فرمان الله به قتال مي پردازند، بر دشمنانشان پيروز هستند، مخالفانشان نمي توانند به آنان ضرري برسانند تا اينکه قيامت برپا مي شود و آنان در اين حال هستند. در این حدیث رسول الله صلی الله علیه وسلم  فرمودند که یک گروپ از امت من هستند که تا روز قیامت باقی می باشند ودر راه الله میجنگند.

با وجود ده ها دلیل در مورد جهاد و بقای آن باز هم بعضی اشخاص مسلمان نما در میان مولوی ها و مشایخ و بعضی افراد عام از روی نفاق وگمراهی و یا هم از روی علاقه به فساد و فحشاء مخالف آزاد سازی سرزمینهای اسلامی تحت اشغال کفار سکولار و طاغوتهای تحت امر آنها و مخالف قائم شدن نظام اسلامی هستند و بر ضد جهاد و مجاهدین تبلیغات میکنند و اشغال و تجاوز کفار را توجیه میکنند.

این دین آمده است که دنیا را از چنگال ظلم کفار ظالم نجات دهد اما می بینیم که  این که کفار به ملک اسلامی چون فلسطین و عراق و سوریه و یمن سومالی و مالی و غیره حمله کرده اند و مسلمانان را می کشند وشریعت را زیر پا کرده اند و اختیار بخشهای زیادی از سرزمین اسلامی را بدست گرفته اند.

در این حال چه کسانی میتوانند خود را مسلمان بگویند،اما نه تنها خودشان جهاد نکنند بلکه بگویند جهاد فرض نیست وباعث انحراف مسلمین شوند غیر از مجرمین و بخصوص دارودسته ی منافقین.

در اسلام جهاد تا روز قیامت دوام دارد و باید نگاه کنید که هم اکنون کدام جبهه است که با کفار اشغالگر مثل آمریکا و صهیونیسته ادر فلسطین و عراق ویمن و سایر سرزمینهای اسلامی جهاد می کند و کدام شخص است که می گوید ما کاری به کفار نداریم و مشکلات سرزمینهای اسلامی هم مشکلات داخلی است و….؟

آمریکا پرچمدار کفر و طاغوت بزرگ در عصر حاضر است که باید از تمام سرزمینهای اسلامی گم شود و رژیم صهیونیستی هم سرطانی است که بر بدن امت اسلامی توسط انگلیسی ها تولید شده و توسط اتحادیه اروپا و آمریکا نگهداری و حمایت می شود.

اینها دشمنان شماره یک ما هستند و در اولویت جهادی قرار گرفته اند و تا زمانی که سرزمینهای اسلامی از وجود اینها پاک نشده است سایر سرزمینهای تحت اشغال روسیه و چین و اتحادیه آفریقا و … نیز آزاد نخواهند شد.

پس جهت آزاد سازی سرمزنهای اسلامی باید بر آمریکا «سر افعی» و به قول سید قطب رحمه الله بر «آمریکا شیطان بزرگ» تمرکز کرد و هر کسی بخواهد لوله های اسلحه و نوک قلمها و تبلیغات مسلمین را از این دشمن اصلی منحرف کند دوست مسلمین نبوده و نیست بلکه یا دشمنی آگاه است یا دوستی جاهل و نادان و فریب خورده.

برخلاف میل قاعدین و دارودسته ی منافقین و تاجران ما به سخن رسول الله صلی الله علیه وسلم گوش می دهیم که : لا تَزالُ طائفةٌ من أمَّتي يقاتِلونَ على الحقِّ ظاهِرينَ علَى من ناوَأَهُم حتَّى يُقاتلَ آخرُهُمُ المسيحَ الدَّجَّالَ (صحیح ابی داود ۲۴۸۴) پس جهاد تا روز قیامت تحت پرچم رهبری واحد ادامه دارد و هرگز جهاد تعطیل نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید