دارودسته ی منافقین کورد را درسیاه شدن دامن یک مجسمه تا تجاوز، آورادگی و مرگ به ناحق کوردها بشناس

دارودسته ی منافقین کورد را درسیاه شدن دامن یک مجسمه تا تجاوز، آورادگی  و مرگ به ناحق کوردها بشناس

به قلم: عمر محمود نژاد / بانه

یک زمانی ما شاهد صدور بیانیه و هیاهو رسانه ای توسط احزاب سکولار خارج نشین و بخصوص دارودسته ی منافقین و سکولار زده های داخلی در محکومیت سیاه شدن پاهای مجسمه ی هیمن موکریانی از شعرای احزاب سکولار و مرتد کوردستان بودیم، و یا به دنبال آن بعد از تهدیدات و چند حمله ی مختصر ج.ا.ایران به پایگاههای احزاب سکولار و مرتد ساکن در شمال عراق که امنیت جانی و اقتصادی و فرهنگی کوردهای ایران را به خطر انداخته اند باز ما شاهد همین هیاهوها و صدور بیانیه ها و پناه بردن به مجامع سکولار بین المللی از سوی این دارودسته ی منافقین و سکولار زده های داخلی میان کوردهای اهل سنت بودیم که اخیراً با کسانی چون حشمت الله طبرزدی نیز همدست شده اند که این شخص رسماً برای کفر سکولاریسم و جامعه ای دموکراتیک فعالیت می کند.

این یک طرف قضیه است، طرف دیگر آن این است که بر اثر خیانت و فساد و دزدی های غیر قابل انکار احزاب سکولار حاکم بر کردستان عراق و تشکیل جامعه ای نا امید و بی آینده برای کوردها، ما شاهد کوچ دسته جمعی هزاران کورد عراقی به اروپا هستیم که در بلاروس گرفتار شده و تا کنون به ناموس دهها نفر از آنها توسط کفار سکولار اروپائی تجاوز شده و چندین نفر از آنها نیز بر اثر سرما و گرسنگی و شلیک نیروهای سکولار اروپائی کشته شده اند  و اعلام شده است که اگر وضع به این شکل پیش برود نیمی از این پناهجویان بر اثر سرما و گرسنگی می میرند.

در برابر این جنایات آشکاری که توسط اروپائی ها در حق کوردها می شود تمام رسانه های احزاب سکولار و مرتد خارج نشنین کوردها و همچنین گروههای وابسته به دارودسته ی منافقین داخلی لال شده و خفه خان گرفته اند و شما نه بیانیه ای از سوی اینها به مجامع بین المللی را می بیند و نه واکنشی عملی و رسمی و نه تشکیل کمپین و گفتگو با حکومتها و سیاستمداران آنها و.. . چرا؟ چون جنایتکاران کفار سکولار هستند و کسانی که کشته می شوند و به آنها تجاوز می شود زنان و کودکان و جوانان کوردی هستند که بر اثر سیاستهای غلط احزاب سکولار حاکم بر کردها فراری شده اند.  

در کنار این باز ما شاهد قتل چند مسلمان کورد ایرانی محافظ امنیت توسط مجرمین وابسته به احزاب سکولار ساکن در کردستان عراق بودیم . پریروز امید احمدی و جمال احمدی را در نالوس از توابع اشنویە ترور کردند و امروز هم در نزدیکی روستای میشیاو از توابع شهرستان بانە یک سرباز وظیفه به اسم مهدی محرم را ترور کردند.

در برابر این جنایات آشکار هم شما هرگز شاهد صدور بیانیه یا حتی پیام تسلیتی به خانواده های این قربانیان توسط دارودسته ی منافقین داخلی فرصت طلب و عوام فریب نخواهید بود، اما اگر یکی از همین قاتلین وابسته به احزاب سکولار خارج نشین دستگیر و یا مجازات شود شما شاهد دهها بیانیه و پیام تسلیت و حتی حضور در مراسم خاکسپاری و دلداری دادن به خانواده های این مجرمین و غیره خواهید بود.

دقت کنید ما از واکنش این اشخاص در مورد جنایات مجرمین در قتل حافظان امنیت در خوزستان و بلوچستان و غیره صحبت نمی کنیم بلکه کل بحث ما در مورد مناطق کورد نشین اهل سنت و کوردهائی است که اینها به ناحق از نام کورد و اهل سنت سوء استفاده می کنند و در برابر این جنایات آشکار در حق کوردها لال و خفه شده اند.

این است ماهیت دارودسته ی منافقین فرصت طلب و دروغگو در میان کوردهای اهل سنت که تمام فعالیتهای آنها به نفع احزاب کافر و سکولار محلی و به نفع دشمنان قانون شریعت الله تعالی و به ضرر عقاید صحیح اسلامی اهل سنت و تخریب عقاید اهل سنت در منطقه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید