جنایت آمریکا و کوردهای سکولار در باغوز سوریه نه فراموش شدنی و نه بخشیدنی

جنایت آمریکا و کوردهای سکولار در باغوز سوریه نه فراموش شدنی و نه بخشیدنی

به قلم: مجاهد مهاجر

آمریکا و سایر کفار سکولار جهانی هرگز بدون حمایت مزدوران داخلی و منطقه ای نتوانسته اند بر سرزمینی از سرزمینهای اسلامی و حتی غیر اسلامی تسلط پیدا کنند؛ اما سرانجام تمام مزدوران یکی است، چه در ویتنام و چه در الجزایر و چه در افغانستان و چه سایر سرزمینهای تحت اشغال کفار سکولار خارجی.

زمانی که این اشغالگران تصمیم می گیرند که نیروهای خود را خارج کنند یا به دلیل مبارزات آزادیخواهان مجبور به فرار می شوند سرنوشت مزدوران یکی است؛ این مزدوران می مانند و ملتشان که به آنها خیانت کرده اند و در حق آنها مرتکب جنایت شده اند.

یکی از این جریانات مزدور، کوردهای سکولار هستند که تاریخ پیدایش آنها با خیانت به دین و ملت خودشان شروع شده است. ابتدای کوردهای سکولار و مرتد در کوردستان با قاضی محمد مرتد شروع می شود که مزدور مستقیم استالین یکی از خونخوارترین حاکمان تاریخ بود.

قاضی محمد مرتد به دستور استالین و به واسطه ی باقراف توانست جماعت اسلامی کوردها (ژ-ک) را نابود و اولین حزب سکولاریستی را در میان کوردها تاسیس کند. اما در نهایت این مزدور مثل سایر مزدوران توسط استالین به فروش می رسد و چون توسط علمای آنزمان چون ملا خلیل حکم ارتداد او صادر شده بود کوردها نیز او را رها کردند و با فرار مزدوران بارزانی به شوروی این مزدور تنها می ماند و به درخواست کوردها توسط  حاکمیت آنزمان ایران اعدام می شود.

این سرنوشت بنیانگذار سکولاریستهای مزدور و خائن در کوردستان است که پس مانده هایش به صدها حزب ضد هم تقسیم شده اند که هیچ یک آن دیگری را قبول ندارد.

در کوردستان ایران کومله ها و دمکراتها ابتدا برای صدام حسین مزدوری کردند و الان هم با واسطه هائی مزدور آمریکا و ناتو شده اند. احزاب سکولار کوردستان عراق و سوریه و ترکیه هم چنین وضعیتی دارند اما جالب است بدانید که در کوردستان عراق چند روز آمریکا سکولاریستهای مزدور کورد را رها کرد و حشد شعبی ۵۱ درصد خاکشان را گرفت. در کوردستان سوریه هم آمریکا چند روز این مزدوران سکولار کورد را رها کرد و باز دیدیم که ترکیه (ناتو) و مزدورانش از عفرین تا راس العین (سریکانی) را تصرف کردند.

پس موجودیت مزدوران به تصمیم و موجودیت اربابان آنها بستگی دارد. چون از حمایت مردمی برخوردار نیستند و تنها با قدرت نظامی اشغالگران خود را بر ملت مظلوم خود تحمیل کرده اند.

یکی از جنایات مشترک آمریکا و کوردهای سکولار در سوریه جنایت باغوز است. در سال ٢٠١٩ در چنین روزهائی بود که آمریکا و متحدینش از طریق هوائی و مزدوران سکولار کورد از طریق زمینی با وحشیّتِ تمام، وحشیّتی که حیوانات درنده نیز از آن شرم دارند با انواع سلاح‌ها و بمبهای خوشه ای فسفری و… بر مسلمین در بخش کوچکی از سرزمینِ سوریه یورش بردند و حدود ٣٠٠٠ نفر از آنان را به قتل رسانده و سوزاندند… آمریکا و ناتو و کوردهای سکولار با قتل ۶۵٠ زن، ٩٢٠ کودک و ١۴٠٠ مرد آنهم در یک شبِ واحد، یکی از بزرگترین جرائم تاریخ را با شعار «جنگ با تروریسم و نشر دموکراسی» مرتکب شدند! لِلَّه الْمُشْتَكَى !

برای این شهدا می گوئیم : لِلّهِ دَرّهُمْ وَعَلَى اللَّهِ أَجْرَهُم، اما برای آمریکا و سایر کفار سکولار و اشغالگر جهانی و مزدوران محلی آنها می گوئیم: اگر شما قادر به نابودی زنان و کودکان و مردهای زخمی و محاصره شده و گروههای متفرق اسلامی باشید اما بدانید که با قدرت شگفت انگیز حکومت اسلامی و دارالاسلام طرف هستید که خاری در چَشم و خنجری در سینه‌ی آمریکا و سایر کفار و مزدوران محلی آنها در این چند دهه گذشته شده است. پس بدانید نه جنایات شما را فراموش می کنیم، نه می بخشیم: والله والله سننتقم دماء شهدائنا.

دیدگاهتان را بنویسید