هدف کفار سکولار جهانی و صهیونیستها از کمک به جبهه ی مرتدین احمد مسعود

هدف کفار سکولار جهانی و صهیونیستها از کمک به جبهه ی مرتدین احمد مسعود

به قلم: حبیب بیرجندی

معمولا در برابر دارالاسلام سه دسته می توانند وجود داشته باشند که به صورت مسلحانه در برابر آن قرار بگیرند:

  1. دسته ی از مسلمین مومن که  و یا به دست آوردن موقیعت حکومتی یا اقتصادی و غیره در برابر حکومت دارالاسلام قرار می گیرند. در فقه اسلامی به اینها می گویند اهل بغی که الله جل حلاله می فرماید: وَإِنْ طَائِفَتَانِ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ اقْتَتَلُوا فَأَصْلِحُوا بَيْنَهُمَا ۖ فَإِنْ بَغَتْ إِحْدَاهُمَا عَلَى الْأُخْرَىٰ فَقَاتِلُوا الَّتِي تَبْغِي حَتَّىٰ تَفِيءَ إِلَىٰ أَمْرِ اللَّهِ ۚ فَإِنْ فَاءَتْ فَأَصْلِحُوا بَيْنَهُمَا بِالْعَدْلِ وَأَقْسِطُوا ۖ إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الْمُقْسِطِينَ (حجرات/۹) و اگر دو طایفه از اهل ایمان با هم به قتال و دشمنی برخیزند البته شما مؤمنان بین آنها صلح برقرار دارید و اگر یک قوم بر دیگری ظلم کرد با آن طایفه ظالم قتال کنید تا به فرمان خدا باز آید، پس هر گاه به حکم حق برگشت با حفظ عدالت میان آنها را صلح دهید و همیشه (با هر دوست و دشمنی) عدالت کنید که خدا بسیار اهل عدل و داد را دوست می‌دارد.
  2. دسته ای دیگر کسانی از منافقین داخلی هستند که با جدا شدن از دارالاسلام و با پناه بردن به کفار اصلی و یا با حضور در ارتش کفار اصلی بر علیه دارالاسلام و مومنین خود را آشکار می کنند و جزو منافقین آشکار هستند که مشمول : مشمول: مَلْعُونِينَ ۖ أَيْنَمَا ثُقِفُوا أُخِذُوا وَقُتِّلُوا تَقْتِيلًا (احزاب/۶۱)  می شوند.
  3. و دسته ی سوم کسانی از این منافقین آشکار شده هستند  که در کنار کفار بر علیه دارالاسلام و مومنین می جنگند. اینها با این کارشان بر اساس رای تمام مذاهب اسلامی مرتد می شوند و نمی توان آنها را اهل بغی میان مومنین حساب کرد.

احمد شاه مسعود و فرزند احمد مسعود نمونه ای از عاقبت به شرهایی هستند که به اروپا رفته و کفار سکولار اروپائی را به جنگ بر علیه دارالاسلام تشویق و ترغیب کردند و خودشان هم یکی از سگهای بوکش و یکی از سربازان آنها شدند.

فرزند احمد شاه مسعود  از آمریکا درخواست سلاح برای مبارزه با امارت اسلامی افغانستان می کند و عکسایی که از حشر ونشر او با برنارد لوی صهیونیست که جا پای او در تجزیه و شورش و  جنگ در کشورهای متخلف دیده شده ، گویای این که این جوانک در همان مسیر خائنانه ای است که باباش برایش نشان داده و مجری سیاست‌های غرب جنایتکار و سکولار در افغانستان  است.

آمریکا از این که خون شیعه و سنی و پشتون و تاجیک و اوزبیک و هزاره و بلوچ و غیره ریخته بشود و افغانستان یه کشوری مثل سوریه بشود بیشترین سود را خواهد برد. “برنارد هنری لوی” در گفتگو با سایت فرانسوی RTL French در خصوص تحولات اخیر افغانستان  به صورت خلاصه گفت.

«هیچ کس به هشدارهای احمد مسعود (فرزند احمد شاه مسعود) را در دیدار با مکرون (رئیس جمهور فرانسه) در ماه آوریل توجه نکرد. این سناریو مدت‌ها پیش توسط او اعلام شد. به مقاومت او در دره پنجشیر برای حفاظت از اروپا باید کمک کرد.در صورت تکمیل عقب نشینی آمریکا، نه چندماه و نه چند هفته، بلکه چند روز زمان برای بازگشت القاعده و یا داعش کافی است.مقاومت احمد مسعود به کمک فرانسه می‌تواند مستحکم شود و قلمرو ما را از بربریت و حمله به اروپا به ویژه حمله به شهرهای بزرگ فرانسه حفظ کند.»

“برنارد هنری لوی” یکی از یهودیان پرنفوذ ساکن فرانسه است که در پشت پرده بسیاری از جنگ‌های مختلف معاصر از جمله جنگ افغانستان، لیبی، بوسنی، نمایش استقلال کردستان عراق و جدا شدن ۵۱درصد از خاک آن و… قرار داشته است که اسلام گرایی را تروریسم و بربریت جدید می‌خواند.

اما دیدیم که اینهمه مدت است که امارت اسلامی قدرت را به دست گرفته و هیچ گروهی نتوانسته در کنار آن رشد کند و تمام دروغهای این صهیونیست جهت جلب حمایت عمومی از احمد مسعود خائن و مرتد دروغ از آب درآمد و جبهه ی مرتدین او هم نابود و خنثی شده است.

هدف کفار سکولار جهانی و صهیونیستها ادامه ی جنگ و نا امنی در افغانستان و جلوگیری از استقرار حاکمیت امارت اسلامی افغانستان از کانال خائنین و مزدورانشان بود که ناکام ماند.  

دیدگاهتان را بنویسید