حرکت جوانان مجاهد سومالی مزدوران تربیت شده ی حکومت سکولار ترکیه را نابود کردند

حرکت جوانان مجاهد سومالی مزدوران تربیت شده ی حکومت سکولار ترکیه را نابود کردند

به قلم: ابوعبدالله جاف/ جوانرو

حکومت سکولار و دموکراسی خواه ترکیه یکی از اعضای اصلی ارتش کفار اتحادیه ی اروپا یا ناتو است که در اواخر اشغال آمریکا عنوان فرماندهی ارتش ناتو را نیز در قتل عام مسلمین افغانستان داشت.

کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا و ناتو چون می دانند اگر به صورت مستقیم در اشغال سرزمینهایی خاص مشارکت داشته باشند باعث اتحاد مسلمین و هزیمت آنها می شود به همین دلیل حکومت سکولار ترکیه را به نمایندگی از خود روانه ی اشغال آن سرزمین و تربیت مزدوران و خائنین می کنند و به همین سادگی با نقاب شبه اسلامی که توسط دین فروشان برای حکومت کافر و مرتد ترکیه درست می شود می توانند مردم آن سرزمینها را دچار چند دستگی و تفرق کنند و عده ی زیادی را به سمت خود بکشانند.

امروز ما شاهد قتل عام ۴۲ تن از این مزدوران تربیت شده توسط حکومت سکولار ترکیه در سومالی بودیم،از جمله ژنرال “تاکر سیبقلی” فرمانده گردان ۱۸ نیروهای “جرجر” و همچنین وی فرمانده نیروهای مستقر در منطقه کلبیر است. به اضافه ۳ افسر دیگر در اولین نتیجه عملیات استشهادی مجاهدین حرکت جوانان مجاهد ( الشباب) با ماشین بمب گذاری شده بر پایگاه نظامی نیروهای مزدور سومالیائی موسوم به “جرجر” که توسط نیروهای ارتش سکولار و کافر ترکیه در منطقه کلبیر بین مرز سومالی و اتیوپی آموزش دیده بودند هدف قرار گرفتند. گزارش ها حاکی از آن است که ژنرالان و نیروهای هدف قرار گرفته شده که  در منطقه کلبیرمستقر بودند، دو ماه پیش پس از گذراندن دوره آموزی از ترکیه بازگشته بودند.

اردوغان ۱۶تیر۱۴۰۱ در کاخ بش تپه از حسن شیخ محمود (کرزای و غنی سومالی) استقبال کرد و به صراحت اعلام کرد که :«ما تاکنون آموزش ۵ هزار سرباز سومالیایی را به پایان رسانده ایم. ما همچنین ۱۰۰۰ پلیس عملیات ویژه را آموزش دادیم. بدینوسیله بر عزم خود برای ادامه کمک به ثبات و امنیت سومالی و مبارزه با تروریسم به عنوان ترکیه تاکید می‌کنم.»

این است چهره ی واقعی حکومت سکولار ترکیه در خیانت به اسلام و مسلمین از ورای شعارها و تبلیغات دروغین دارودسته ی منافقین و دین فروشان.

دیدگاهتان را بنویسید