جنگ اوکراین جنگ خودماست اگر…

جنگ اوکراین جنگ خودماست اگر…

به قلم: احسان هورامی

زمانی که رسول الله صلی الله علیه وسلم با حاکمیت سکولار بنی خزاعه بر علیه حاکمیت سکولاریستها (= مشرکین) قریش پیمان می بندد و بر این دشمن اصلی تمرکز می کند و زمانی که حکومت سکولار (مشرک) قریش نیز با حاکمیت بنی بکر هم پیمان می شود درواقع ما شاهد نوعی قطب بندی و جبهه بندی آشکار دارالکفر حاکم بر مکه و دارالاسلام حاکم بر مدینه هستیم.

در این دو جبهه زمانی که قبلیه ی بنی بکر با همراهی قریش به  حاکمیت بنی خزاعه حمله می کنند در واقع به دارالاسلام مدینه حمله کرده اند، به همین دلیل است که می بینیم که رسول الله صلی الله علیه وسلم به دفاع از بنی خزاعه ی مشرک به مکه حمله می کند و به این ترتیب پایتخت مشرکین( سکولاریستها) شبه جزیره ی عربستان را فتح می کند.

این روزها نیز بر کسی پوشیده نیست که آمریکا به عنوان «سرافعی» دشمن شماره یک مسلمین به صورت عام و دارالاسلام ایران به صورت خاص به شمار می رود که با ناتو و رژیم صهیونیستی و حاکمیتهای مختلف دیگری نیز متحد شده است.

دارالاسلام ایران نیز در برابر این اتحادیه ی متجاوز، با کشورهای مختلف دیگری از جمله روسیه جبهه ی مشترکی را به وجود آورده است؛ هم اکنون آمریکا و ناتو از کانال یکی از حکام دست نشانده ی اصالتاً یهودی خود در اوکراین در برابر روسیه متحد دفاعی ایران قرار گرفته است.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین نیز در سخنرانی اخیر خود در کنگره آمریکا از دارالاسلام ایران به بدترین الفاظ ممکن نام برد و با سه بار نام بردن از ایران به ادعای حمایت نظامی دارالاسلام ایران از روسیه در جنگ اوکراین اشاره کرد.

زلنسکی در مورد دارالاسلام ایران گفت: «وقتی روسیه نمی‌تواند به شهرهای ما با توپخانه برسد، سعی می کند آنها را با حملات موشکی نابود کند. علاوه بر این روسیه در این سیاست نسل کشی‌اش، یک متحد هم پیدا کرده و آن ایران است. پهپادهای مرگبار ایرانی که صدها فروند آن به روسیه فرستاده شده،– تاکید می‌کنم صدها [پهپاد] –  تهدیدی برای زیرساخت های حیاتی ما شده‌اند. اینطوری می‌شود که یک تروریست، دیگری را یاری می دهد. مسئله فقط زمان است و اگر ما همین حالا آنها را متوقف نکنیم، حتما در آینده آنها به سایر متحدان شما حمله خواهند کرد. ما باید این کار را انجام دهیم.»

       البته آمریکا تنها در این سفر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار معادل ۶۰ تریلیون تومان پول در اختیار زلنسکی قرار داد و زلنسکی در توجیه کمکهای بی دریغ ناتو و آمریکا به او به نمایندگان آمریکا گفت: «پول‌های شما خیریه نیست، بلکه سرمایه‌گذاری در امنیت جهانی و دموکراسی است که ما به مسئولانه‌ترین شکل از آن استفاده می کنیم…سال آینده یک “نقطه عطف” برای اوکراین و ایالات متحده خواهد بود.»

 جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا( همکار خرزوخان) نیز در کنفرانس خبری مشترک با زلنسکی در کاخ سفید گفت: «آمریکا هرگز از حمایت خود از آزادی اوکراین در برابر حمله وحشیانه روسیه دست برنخواهد داشت و به همراه متحدان و شرکای خود به ارسال کمک به این کشور ادامه خواهد داد …آمریکا و متحدانش به ارسال کمک‌های اضطراری خود برای زنده نگه داشتن زیرساخت‌های اوکراین ادامه خواهند داد.»

در اینجا چه دارالاسلام ایران با تکنولوژی نظامی خود (که در بخشهایی حرف اول را در دنیا می زند) در این جنگ مشارکت کند یا خیر، این جنگ اوکران بین یک کافر سکولار(روسیه) بر علیه کافر سکولار (آمریکا و شرکای آن) است که آمریکا دشمن شماره یک تمام مسلمین جهان و بخصوص دشمن شماره یک دارالاسلام ایران و اهل جهاد است و بدون شک ما به شکست و ضربه خوردن این دشمن شماره یک خود خوشحال خواهیم شد.

در اینجا مهم نیست که بنی خزاعه یا بشار اسد یا روسیه یا … کافر است، بلکه مهم این است که در جبهه ی دارالاسلام و بر علیه دشمن شماره یک دارالاسلام قرار گرفته است.

 پس اگر آگاه و تیز بین باشیم جنگ اوکراین جنگ خودماست بر علیه دشمن شماره یکمان.  

2 دیدگاه در “جنگ اوکراین جنگ خودماست اگر…”

 1. ایران در این جنگ بی طرف هست و اخبار ارسال سلاح پروپاگاندای رسانه های غربی هستند.
  اوکراین فکر می کند اسم ایران کلید رمز گاو صندوق گاوهای شیرده غربی هست. او میخواهد با فرافکنی و اسم بردن از ایران موجب حساس کردن طرف غربی و ارسال کمک بیشتر به اوکراین شود. خودش هم می داند اگر ورود ایران به جنگ به معنای باز شدن دروازه های جهنم به روی اوکراین هست

  1. السلام علیکم

   اگر هم ورود کند همچون سوریه و یمن باز از لحاظ شرعی مشکلی ندارد
   دارالاسلام بر آمریکا تمرکز کرده و آمریکا با یکی از متحدین دفاعی ایران وارد جنگ شده

   اگر پیامبر صلی الله علیه وسلم نیز بود همین کار را می کرد

   حالا سیاستهای دارالاسلام ایران در این جنگ اوکراین که ناتو و آمرکیا به میدان امده اند چه هست ما نمی دانیم اما هر چه هست مبارک است ان شاء الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *