شما صهيونيسم و سكولاريسم را دشمن شماره يك مسلمين مي دانيد و علمايي چون ابوبصير معتقد هستند كه  مي توان  بر عليه شيعيان و مسلمين  ظالم و شورشگر با همين كفارهمكاري نمود و پشتيباني كرد؟ (۲)

شما صهيونيسم و سكولاريسم را دشمن شماره يك مسلمين مي دانيد و علمايي چون ابوبصير معتقد هستند كه  مي توان  بر عليه شيعيان و مسلمين  ظالم و شورشگر با همين كفارهمكاري نمود و پشتيباني كرد؟ (۲)

(سلسله درسهاي: پرسش از ما و شما،  پاسخ  ساده از استاد مجاهد : ابوحمزه المهاجر هورامي )[۱]

در حالي كه خود او و هر مسلمان آگاهي مي داند كه روش برخورد با مرتدين  بسيار متفاوت تر از روش برخورد با كفار اصلي است و در ميان كفار اصلي هم يهوديان در بدترين جايگاه قرار گرفته اند، اما اين شخص در همان اوايل سال ۲۰۰۲ نصارا در زماني كه مقدمات حمله به عراق توسط آمريكا و انگليس چيده مي شد كتابي  منتشر مي كند كه در آن تمام شيعيان دنيا را مرتد  معرفي مي كند و با اين كار قصد دارد جنگي مذهبي در عراق راه بياندازد تا با ضعيف نمودن مسلمين و مشغول كردن آنها به همديگر جاده براي تسلط كامل انگليس و آمريكا در عراق هموار گردد و از اتحاد مردم عراق  بر عليه اشغالگران جلوگيري شود .

شما اگر آیات اولیه ی سوره ی روم و موضع گیری مسلمین در برابر جنگ ساسانیان با روم را به دقت بررسی کنید متوجه خواهید شد که الله متعال در شریعت خود این اجازه را به مومنین نمی دهد که از پیروزی یک کافر شبهه اهل کتاب بر یک کافراهل کتاب خوشحال شویم، که امری کاملاً قلبی است، حالا چه رسد به اینکه یک سکولار را بر علیه یک نصارا یاری رسانیم  در حالی که نصارا را نیز کافر می دانیم .

این استراتژی را من و شما تعیین نکرده ایم و فتوای هیچ امام یا بشری نیست ، و چیزی هم نیست که نتوان آن را درک کرد . در این صورت یک مسلمان چگونه می تواند به خود اجازه دهد که از یک سکولار و مرتد محلی و صهیونیستی خون خوار بر علیه یک نصارا  پشتیبانی کند و باز ادعای مسلمان بودن داشته باشد؟

اما می بینیم که عده ای جاهل با فتوای مشتی فتوا فروش حاضر شده اند در راستای اهداف کفار سکولار جهانی و مرتدین محلی و رژیم جنایتکار صهیونیستی و در صف کفار اشغالگر محارب  بر علیه فرقه های اسلامی مخالف خود جنگیده و مرتکب کثیف ترین خیانتها و جنایات گردند. این واقعیت بسیاری از گروههای مسلح موجود در عراق و سوریه و افغانستان و چچن و صومالی و یمن و غیره است .

در مورد ابوبصیر هم نمی توان او و مریدان  و مقلدینش را از این قاعده مستثنی نمود . هنوز جويبار قتل عام شيعه و سني در عراق در جريان است كه در سوريه هم ابتدا فتوا مي دهد كه مخالفين آمريكا و انگليس خوارج هستند و اينها بدتر از يهود و نصارا مي باشند. به دنبال اين فتواي سراسر كذب و دروغ هزاران مسلمان به قتل رسيده و هنوز هم كشته مي شوند و جويباري ديگر از خون مسلمين  به راه افتاده است. اما به اين حد از عوام فريبي و خيانت قناعت نكرد و چنين فتوايي را داد كه بر مبناي آن مسلمين مي توانند با دشمنان محارب قانون شريعت الله و اشغالگر  سرزمينهاي مسلمين، بر عليه مسلمين مجاهد و آزادي خواه همكاري داشته باشند.

در پاسخ به این خیانت عظمی، من از دراویش و مریدانش می پرسم کدام یک از امامان اهل سنت پشتیبانی و حمایت از کفار اشغالگر محارب بر علیه مسلمین را جایز دانسته اند؟  تنها پاسخ به این سوال کافی است تا ماهیت این موجود برای همگان مشخص شود و دریابند که چرا انگلیس چنین موجودی را پرورش می دهد.

همين براي عاقلان كافي است تا مفتيان ناتو و آمریکا و روسیه و چین و سایر کفار را بهتر تشخيص دهند. با اينكه در اين فتوا  مي گويد كه شخصاً همكاري كردن و ياري رساندن به آمريكا را شايسته نمي داند، اما در فتواهاي ديگرش همكاري كردن با تركيه ي عضو ناتو و متحدينش را شايسته دانسته و به مدح آن هم مي پردازد.!

 به ديگر سخن همكاري و پشتيباني كردن اعضاي ناتو مانند انگليس و فرانسه و آلمان و غيره بر عليه مسلمين، كه متحد و هم پيمان آمريكا هستند اشكال ندارد؛ اما به صورت مستقيم با آمريكا مشكل دارد! چرا؟ يعني فرق همكاري و پشتيباني كردن آمريكا با واسطه يا بي واسطه در چيست؟  اين شخص مخاطبين خود را چقدر احمق و نادان فرض كرده است!؟


[۱] تاریخ این سلسله از پرسش و پاسخها به اواخر دهه هشتاد شمسی بر می گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *