إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ، ماموستا ملا یوسف محمدی کردستانی توسط اغتشاشگران کوردل سکولار به آتش کشیده شد

إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ، ماموستا ملا یوسف محمدی کردستانی توسط اغتشاشگران کوردل سکولار به آتش کشیده شد

به قلم : کیوان مریوانی

در اغتشاشات اخیر نهضت فاحشه ها و مفسدین سکولار و دارودسته ی منافقین و سکولار زده های کوردستان دسته ای از ماموستاها متاسفانه موضع بی طرفی و سکوت را انتخاب کردند، اما رسانه های مجازی این اغتشاشگران سکولار بارها و بارها اعلام کرده اند که برای آنها بی طرف بودن معنی ندارد و کسی که با آنها نیست بر علیه آنهاست.

ماموستا ملا یوسف محمدی  حافظ قرآن و ادیبی نجیب فرزند گرامی ماموستا ملا کریم محمدی، ساکن روستای گۆشخانی اطراف مریوان کردستان و پدر ۴ فرزند (نگار، پویا، نگین و پارسا) توسط این کوردلان به شهادت رسید . نحسبه کذالک و الله حسیبه.

ملایوسف محمدی اهل روستای گوشخانی از توابع سروآباد بود که مدت ۲۸ سال در روستای کلاته سنندج در کسوت امامت جماعت روستا خدمت می‌کرد.

شهادت این حافظ قرآن و عالم دینی را به اهل دعوت و خانواده محترم آن بزرگوار تبریک و تسلیت می گوئیم و برای آن داعی بزرگوار غفران الهی و برای بازماندگان صبر جزیل ‌خواستاریم و
‌‌‌به بازماندگان ماموستا یوسف محمدی تقبله الله می گوئیم:

«خداوند هر چه می دهد و هر چه می دهد متعلق به خودش است و هر چيز نزد او مدت مشخصی دارد، بايد صبر را پيشه كنی و اميد اجر و پاداش داشته باشی. «الله تعالی اجرت را زياد کند و عزايت را نيکو بگرداند و مرده ات را مورد مغفرت قرار دهد.»آمین

به اهل دعوت و جهاد نیز برای چندمین بار می گوئیم که این سکولاریستها به سکوت شما راضی نخواهند شد و چنانچه از دستشان بر آید جنایتی فجیع تر از سوزاندن این ماموستای گرامی را در حق شما نیز انجام می دهند .

اینها همیشه دروغها و برچسب‌ها و بهانه های آماده شده برای حذف مخالفین خود دارند . چنانچه به بهانه حکومتی بودن مرتکب چنین جنایتی در حق این ماموستای جوان شدند.

با اقرار رسانه مجازی حزب دمکرات کردستان ایران، منزل ماموستا یوسف محمدی تقبله الله توسط این اغتشاشگران سکولار به صورت عمدی به وسیله کوکتل مولوتوف به آتش کشیده شد و با ریختن بنزین بر روی ایشان و آتش زدن ایشان با کوکتل مولوتوف باعث شهادت این ماموستای شافعی مذهب شدند.

 شهید ملا محمد کریمیان ۶۴ ساله نیز به همین شکل در ۲۱ فروردین ۱۳۶۱ش توسط همین سکولاریستها در کتابخانه اش سوزانده شد . سکولاریستها ابتدا منزلش را آتش زدند و بعد او را وسط کتابخانه اش قرار دادند و قرآنها و سایر کتاباهای دینی را بر رویش قرار دادند و بعد با ریختن نفت او را با قرآنها و کتاباهای فقه و حدیثش آتش زدند. در آن ایام که سکولاریستهای کورد نیمچه قدرتی داشتند ۵۲ عالم اهل سنت را به شیوه های مختلف زجر کش کرده و به قتل رساندند.

مقتل رجل الدين الملا يوسف محمدي حرقا بالبنزين من قبل سکولاریین الأکراد

مساء اليوم الإثنين، قتل أحد رجال الدين من أهل السنة في کلاته التابعة لمحافظة كردستان غرب إيران.

إن الملا يوسف محمدي، إمام صلاة الجماعة في قرية كلاته، قُتل في الأيام الماضية بعد سكب البنزين على جسده من قبل سکولاریین الأکراد … للأسف منذ أيام أضرمت النيران في منزل المدرس السني وإمام قرية كلاته في مدينة سنندج الملا يوسف محمدي من قبل سکولاریین الأکراد بينما قاموا بعد ذلك بسكب البنزين عليه وفارق الحياة.

كان هذا المعلم الشخص متواضعا و مومناً، وكل ما يهمه هو الترويج للإسلام والقرآن، ولم تكن لديه مشاكل شخصية مع أحد.

وانتشرت مقاطع فيديو اليوم الإثنين عن مشاركة واسعة من قبل الأكراد السنّة خلال مراسم تشييع الشيخ الملا يوسف محمدي.

تقبلک الله یا الشهید

یک دیدگاه در “إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ، ماموستا ملا یوسف محمدی کردستانی توسط اغتشاشگران کوردل سکولار به آتش کشیده شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *