آمریکا و صهیونیستها مدافع مردم ایران هستند یا….؟

آمریکا و صهیونیستها مدافع مردم ایران هستند یا….؟

به قلم: محسن صادقی/سقز

در تحریم اقتصادی مردم عراق و لیبی و افغانستان و ایران کنونی و غیره و در کوتای بر علیه مصدق در ایران و نهضت اسلامی در الجزائر و حکومت مورسی و غیره و حمایت از دست نشانده هایی چون پهلوی ها و آل سعود و مزدوران حاکم بر بحرین و کویت و امارات و غیره درسهای زیادی برای اهل عقل و فهم وجود دارد.

واضح و آشکارا می بینم که در این میان آنچه برای آمریکا و اتحادیه اروپا و سایر متحدین آنها اهمیتی ندارد «مردم» هستند و حقوق اقتصادی و امنیتی و داروئی و بهداشتی و غیره این «مردم». چون:  

  • زمانی که آمریکا و سایر سکولاریستهای غربی با حاکم یا حکومتی دشمنی دارند تمام ملتش را مجازات می‌کنند، اقتصادش را فلج می‌کنند، فقر و گرسنگی و گرانی را بر مردم تحمیل می کنند، جلو واردات دارودها را می گیرند و…
  • در برابر: زمانی که تمام ملتی، حاکمش که وابسته به آمریکا و سایر سکولاریستهای غربی را نمی‌خواهد و نمی‌پذیرد غرب، آن ملت را به قتل می‌رسانند، اسباب زندانی شدنشان را فراهم می‌کنند و آن حاکم و حکومت مزدور خود را باقی می‌گذارند و برایشان مهم نیست که آن ملت چه مقدار رنج و عذاب و درد می‌کشند.

البته این حکومتهای سکولار  و دست نشانده هم مردم را در ظلم و فساد و فقر و فحشا غرق می کنند و آنوقت رسانه های سکولار غربی به همراه احزاب سکولار محلی و دارودسته ی منافقین بومی هم وارد می‌شوند تا این حکومتهای دست نشانده را نماد و مجری اسلام معرفی کنند و بدین گونه سبب دین‌گریزی مردم شوند.

  •  زمانی هم که ملتی چون ملت ایران موفق می شود حاکم مزدور و سکولار بر کشور را از تخت پائین کشیده و حکومت مورد نظر خود را تشکیل دهند باز غرب وحشی و سکولار تمام مردم دارالاسلام ایران را با انواع تحریمها و فشارهای اقتصادی و ایجاد ناامنی های ساختگی تحت فشار قرار می دهد.

آیا کم هوش ترین و جاهلترین انسان هم نمی تواند بفهمد که دشمنی آمریکا و سایر سکولاریستهای غربی با مردم ایران است و این دشمنی ادامه دارد تا اینکه آنها را تایع خود کنند و منافشان تامین شود هر چند به قیمت بردگی مردم تمام شود؟

حالا رژیم سکولار و فاسدی چون رژیم صهیونیستی که با حمایت حکومتهای دست نشانده ی عرب منطقه و ترکیه و غیره که دستش به خون هزاران مسلمان پیر وجوان نفر آلوده است و حامی چون حکومت سکولار امریکا دارد همه نگران آینده ی جهان اسلام و حقوق بشر در دارالاسلام ایران شده اند!!

آمریکا و صهیونیستها در واقع قبل از هر چیزی «مردم» ما را هدف قرار داده اند.

آیا قرار نیست فریب خورده هایی که شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی مراجع تقلید و امام و پیشوای آنها شده اند کمی به خود بیایند و از این سحر رسانه ای خود را نجات دهند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *