کفر سکولاریسم با استفاده از افرادی با اسم عالم دینی و ماموستا و مولوی و ملا و زنان با حجاب اسلامی و… اسلامی نمی‌شود

کفر سکولاریسم با استفاده از افرادی با اسم عالم دینی و ماموستا و مولوی و ملا و زنان با حجاب اسلامی و… اسلامی نمی‌شود

به قلم: محمد اسامه

به یاد دارم زمانی بود که در کردستان ایران حزب کمونیست کومله یک ملا و امام جمعه به نام شیخ عزالدین را به عنوان رهبر معنوی خود معرفی کرده بود و این روزها نیز امثال مولوی عبدالحمید زاهدان همان شعارهای لائیک بودن را سر می دهد و… این حیله همیشگی احزاب و گروههای سکولار در استفاده از افراد با ظاهر دینی و اسلامی بعنوان عالم دینی می‌باشد تا به مردم بگویند که آن‌ها با اسلام مشکلی ندارند وگرنه این افراد هرگز با ما نمی‌بودند و سکولار و دموکراتیک بودن مورد تایید اسلام هم است… این راه راست است و آنچه ما می‌گوییم درست است و افرادی که بنیادگرا هستند در اشتباه و گمراهی هستند و راه نجات مردم همین سکولاریسم و دموکراتیک بودن است و..!

 این ادعا را فرعون هم داشت و به قومش می‌گفت که جز راه راست و درست، راهی دیگر را برایتان انتخاب نمی‌کنم:قَالَ فِرْعَوْنُ مَا أُرِيكُمْ إِلَّا مَا أَرَى وَمَا أَهْدِيكُمْ إِلَّا سَبِيلَ الرَّشَادِ (غافر/٢٩) فرعون گفت: من جز آنچه را [صواب] می‌بینم به شما ارائه نمی‌کنم، و شما را فقط به راه راست هدایت می‌کنم.

احزاب و گروه‌های سکولار و دموکرات می‌گویند ما با اسلام مشکلی نداریم و ما هم مسلمان هستیم و… این ادعا مانند این است شخصی بگوید من هم مسلمان هستم و هم قوانین الله برایم مهم نیست و سخنان الله را نمی پذیرم و به در الان من نمی خورند و باید دور ریخته شوند و… آیا شخصی با چنین ادعایی، مسلمان است؟ قطعا خیر و این بسیار واضح است.

کسی هم که مفهوم «لا اله الا الله» را بداند هرگز سکولاریسم و دموکراتیک‌بودن را قبول ندارد چون از نظر اسلام این‌ها کفر است و هرکسی آن‌ها را قبول داشته باشد یا برای این تفکرات بجنگد و سرباز گروه‌هایی باشد که دین اسلام و دولت را جدا کرده‌اند و دموکرات هستند، کافر است.

پیامبر صلی الله علیه وسلم هرگز روزی از روزها با مشرکین قریش در مورد حکومت‌داری و تشریع به مذاکره ننشست زیرا «لا اله الا الله» یعنی فقط الله، حاکم است و حق تشریع و قانون‌گذاری دارد. کفرِ سکولاریستهای(مشرکان)  کنونی از کفر سکولاریستهای (مشرکان) مکه هم بدتر است زیرا آن‌ها قوانین خود و منسوب به بت‌ها را موازی و مانند قانون خدا می‌دانستند اما در سیستم سکولاریسم و دموکراسی کنونی، قانون احزاب سکولار و… بالاتر از قانون خدا هم قرار می‌گیرد و با جدایی شریعتهای آسمانی از حاکمیت ودولت ، شریعت خداوند و بخشی از آیات قرآن دور انداخته شده است.

پس ای مسلمانان، آگاه باشید که هر سیستمی که سکولار و دموکرات بود بطور کامل با اسلام در تضاد است و با استفاده از افرادی با اسم عالم دینی و ماموستا و مولوی و ملا و زنان با حجاب اسلامی و… اسلامی نمی‌شود. حتی اگر قبل از هر سخنرانی‌شان قرآن بخوانند و هر کاری برای فریب مردم انجام دهند، اسلامی نخواهند شد.

 این اعمال سکولاریستها در واقع توهین به شعور مردم مسلمان است. چون با زبان می‌گوید من مسلمان هستم اما آیات قرآن و توحید در حاکمیت را قبول ندارم و ما باید خودمان بجای احکام خدا، احکامی که درست می‌دانیم را انتخاب کنیم! چنین شخصی واقعا مسلمان و تسلیم خداوند است یا مغالطه می‌کند برای احمق فرض کردن مردم مسلمان؟!

دموکرات‌ها و سکولارها می‌گویند که ما به مسلمانان اجازه می‌دهیم نماز بخوانند و روزه بگیرند و پایبند به دینشان باشند و با اسلام مشکلی نداریم. اما در اصل این افراد، اسلام را نشناخته‌اند و گمان می‌کنند اسلام کلا در نماز و روزه خلاصه می‌شود! اگر اینگونه می‌بود قطعا مشرکین (سکولاریستها) قریش هم اجازه می‌دادند مسلمانان در یک گوشه شبانه‌روز نماز بخوانند و روزه بگیرند. اما مشرکین عرب آن زمان به خوبی معنا و مفهوم «لا اله الا الله» را می‌دانستند برای همین شروع به شکنجه و کشتن مسلمانان کردند. چون توحید باعث از بین رفتن حاکمیت و قوانین مورد نظر آن‌ها می‌شد و فقط قانون الله مورد قبول بود. : وَهُوَ الَّذِي فِي السَّمَاءِ إِلَهٌ وَفِي الْأَرْضِ إِلَهٌ وَهُوَ الْحَكِيمُ الْعَلِيمُ (زخرف/٨۴)او کسی است که هم در آسمان خداست و هم در زمین. و او حکیم و علیم است.

و در اصل برای همین برقراری توحید و استخلاف است که خداوند، انسان را آفریده و به زمین فرستاده است. و خداوند وعده داده که بندگان مومنش را در زمین به استخلاف می‌رساند: (یعنی بندگانی که فقط قانون او را قبول دارند و غیر از او، برای هیچ قانون دیگری سر خم نمی‌کنند و با او شریک قرار نمی‌دهند) (نور/۵۵)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *