زمانی که می گوئی من به دموکراسی اعتقاد دارم و «هر» کسی آزاد است «هر» کاری بکند

زمانی که می گوئی من به دموکراسی اعتقاد دارم و «هر» کسی آزاد است «هر» کاری بکند

به قلم: محمد اسامه

اولا به شما بگویم که در هیچ جای دنیا «هر» کسی آزاد نیست که «هر» کاری را انجام دهد بلکه هر یک از اعضای کشورها تنها در چارچوب قانون اساسی حاکم بر آن کشور آزاد هستند فعالیت کنند.

حالا در کشورهای سکولار که دموکراسی بر آنها حاکمیت دارد کفرگوئی و زناکاری و لواط کاری و لختی گری و شراب نوشی و ازدواج با حیوانات و سایر مفاسد اخلاقی و رفتاری به شرط «رضایت جنسی» آزاد است و قانون و حکومت از افرادی که دچار این مفاسد شوند دفاع می کند و کسی نمی تواند جلو آنها را بگیرد. یعنی نه پدر و مادر می توانند جلو فرزندان را بگیرند و نه فرزندان می توانند جلو پدر و مادر یا خواهر و برادران خود را بگیرند چه رسد به اینکه قوم و خویش یا همسایه یا غریبه  بتواند جلو آنها را بگیرد و این به معنی انجام «هر» کاری نیست بلکه به معنی آزادی در این موارد است. 

در اینجا اولین چیزی که از شخص گرفته می شود «غیرت» اسلامی و فطری است. شیخ الاسلام گفته است:”خداوند متعال بر مرد واجب نموده است که بر خانواده‌اش غیرت داشته باشد و آنان را از فحشا محافظت کند لذا اگر در قبال این امور سکوت پیشه کند دیوث می‌باشد و دیوث کسیست که حدیث در مورد آن آمده که: لایدخل الجنةَ دیوثٌ” «دیوث و بی‌غیرت وارد بهشت نمی‌شود». دیوث متضاد غیور است”.( جامع المسائل ج ۷ ص ۴۷۷)

ابن قیم نیز گفته است:”اصل دین، غیرت است و کسی که غیرت ندارد دینی ندارد زیرا غیرت از قلب حمایت می‌کند و اعضای بدن نیز از سوی قلب حمایت می‌شوند در نتیجه، بدی و فحشا را از شخص دور می‌دارند اما بی‌غیرتی، قلب را می میراند در نتیجه، اعضای بدن هم بخاطر مرگ قلب می‌میرند”. ( الجواب الکافي)

حتی حسن بصری در مورد مسلمینی که زنانشان را بدون وجود یک محرم مرد به بازارهای دارالاسلام می فرستند گفته است:”آیا زنان‌تان را رها می‌کنید که در بازارها با مردان بیگانه و بیماردل قاطی شوند؟! خداوند متعال زشت گرداند چهره‌ی کسی را که غیرت ندارد”. (إحیاء علوم الدین ۲/۴۶)

پس در همان قدم اول زمانی که معتقد به دموکراسی سکولاریستها شدی یعنی طرفدار قانون و حکومتی شده ای که غیرت را از تو می گیرند هر چند ادعای غیرت داشته باشی اما چه بخواهی چه نخواهی در کشورهای سکولار تو بی غیرت دیوثی هستی که به تدریج پاکدامنی را از زنان و خانواده ی خودت هم می گیری همچنانکه راغب اصفهانی گفته است:”هر ملتی که غیرت در مردانش نمانَد پاکدامنی در زنانش نیز نمی‌ماند”.( الذریعة إلی أحکام الشریعة ص ۳۴۷)

فقط کافی است نگاهی به سکولاریستها و یا سکولار زده های اطراف خودت بندازی و یا نگاهی به شبکه های ماهواره ای آنها بیندازی تا به بی غیرتی و دیوثی آنها و بی حیائی و لختی گری و افکار فاسد مردان و زنان سکولار پی ببری.

این یکی از ثمرات دموکراسی سکولاریستهاست که عده ای خائن به دین و ملت و عده ای فاسد عقیدتی و رفتاری و اخلاقی و بی غیرت دیوث مردم مسلمان ما را به آن دعوت می کنند.

با این وجود آیا باز از دموکراسی سکولاریستها دفاع می کنی و خودت را یکی از آنها می دانی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *