چرا پیشمرگهای احزاب سکولار کوردستان کافر هستند؟

چرا پیشمرگهای احزاب سکولار کوردستان کافر هستند؟

به قلم : محمد اسامه

پیشمرگه (پێشمه‌رگه‌) عبارتی است که توسط احزاب سکولار و مرتد کورد برای جنگجوهایشان به کار می رود اما این کلمه بعدها از سوی مسلمین هم برای جنگجوهای مسلمانی به کار رفت که بر علیه این احزاب کافر می جنگیدند. مثل کلمه سرباز که هم برای مسلمین به کار می رود و هم برای کفار.

همچنانکه می دانیم  بعد از شیطان، بر اساس آیه ۱۷ سوره حج کفار اصلی که در میان انسانها هستند به ۵ دسته تقسیم می شوند: ۱-  الَّذِينَ هَادُوا (یهودی ها) ۲- وَالصَّابِئِينَ (مندائیان) ۳- وَالنَّصَارَىٰ (معروف به مسیحی) ۴- وَالْمَجُوسَ (زرتشتی های کنونی) ۵- وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا (مشرکین یا احزاب یا سکولاریستها).

الله تعالی امر کرده که به تمام این کفار و افکار و تولیدات عقیدتی و فکری شرک آلود این کفار «نه»  و «لا اله» بگوئیم؛ یعنی به این کفار و آداب و رسوم و عقاید و افکار آنها کافر شویم، «كَفَرْنَا بِكُمْ» (ممتحنه/۴) هم این کفار را نادیده بگیریم و هم قوانین و برنامه ها و آداب و رسوم آنها را؛  و با ایمان به الله، به الله و قوانین و شریعتش «بله» و «الا الله» بگوئیم که مفهوم همان «الا اله الا الله» است و به دنبال آن باید و از «وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا» (مشرکین یا احزاب یا سکولاریستها) اعلام برائت کنیم. این چیزی است که اسلام در همان قدم اول از ما می خواهد.

حالا پیشمرگه های احزاب سکولار جنگجویان و حامیان سرسخت دین کفری سکولاریسم و سکولاریستها(مشرکین) هستند و این دین کفری و دموکراسی آن را به عنوان برنامه ی زندگی خود انتخاب کرده اند.

البته در میان این پیشمرگه ها ممکن است کسانی پیدا شوند که نماز بخوانند یا روزه بگیرند همچنانکه در ارتش اسرائیل و آمریکا و انگلیس و سایر کفار هم چنین اشخاصی پیدا می شوند به همین دلیل دارودسته ی منافقین در لباس اسلام سعی می کنند از این جرم آشکار با شبهات خود دفاع کنند.

مثلا می گویند اگر چه پیشمرگه و سایر مسلمان زاده های ارتش اسرائیل و آمریکا و انگلیس و چین و روسیه و ترکیه و ناتو و غیره اگر چه دچار کفر شده اند اما هنوز برایشان روشن نشده است که اینها کافر هستند و باید «إقامة الحجة» شوند یعنی برای اینها دلیل آورده شود که مثلاً احزاب سکولار و اسرائیل یا آمریکا و انگلیس و چین و غیره کافر هستند!! یا زمانی که می بینند این شبهه حتی اسکلتهای چوبی را نیز به خنده وا میدارد می گویند به صورت عام پیشمرگه و سربازان ارتش اسرائیل و غیره کافر هستند اما  نمی توانیم به صورت فردی و مشخص و یکی یکی اینها را کافر بدانیم !!

برای هر مسلمان اهل تحقیقی واضح است که این شبهات هیچ اساسی در قرآن و سنت صحیح و اجماع و قیاس و حتی عقل سلیم ندارد بلکه تماما بر خلاف این منابع است؛ تمام کسانی که در راه آن ۵ کافر اصلی می جنگند همگی در راه طاغوت در حال جنگ هستند و الله تعالی می فرماید: ٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ يُقَٰتِلُونَ فِي سَبِيلِ ٱللَّهِۖ وَٱلَّذِينَ كَفَرُواْ يُقَٰتِلُونَ فِي سَبِيلِ ٱلطَّٰغُوتِ فَقَٰتِلُوٓاْ أَوۡلِيَآءَ ٱلشَّيۡطَٰنِۖ إِنَّ كَيۡدَ ٱلشَّيۡطَٰنِ كَانَ ضَعِيفًا ﴾(النساء :٧٦) کسانی که ایمان آورده‌اند، در راه الله یزدان می‌جنگند، و کسانی که کافر هستند، در راه طاغوت می‌جنگند. پس با یاران شیطان بجنگید . بیگمان نیرنگ شیطان همیشه ضعیف بوده است .‏

بدون شک پیشمرگه های احزاب مختلف سکولار و سربازان اسرائیل و آمریکا و چین و ناتو و امثالهم در راه الله و قوانین شریعت الله نمی جنگند بلکه کافرانی هستند که در راه طاغوت و مبارزه با قوانین شریعت الله می جنگند و هر کسی غیر از این بگوید در برابر حکم الله ایستاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *