پاسخ به شبهات: به روز بودن قوانین شریعت الله و حاکمیت اسلامی یا…؟! (۲)

پاسخ به شبهات: به روز بودن قوانین شریعت الله و حاکمیت اسلامی یا…؟! (۲)

به قلم: کارزان شکاک

۳        تاریخ علمی و ادبی و تمدنی ملت ما با ورود اسلام شروع می شود و تاریخ ملت ما قبل از آن چیزی نداشته است . تاریخ باستان تنها از زبان شاهان و یا نمایندگانشان بیان می شود . اسلام مخالف علم و پیشرفت و ترقی  مادی نیست بلکه مشوق ان است . اما متاسفانه شما با عینک انگیزاسیون و دادگاههای تفتیش عقاید قرون وسطایی نصرانیت دارید به اسلام می نگرید . شما در واقع از طرف نوسیندگان بعد از رنسانس اروپا الینه شده اید . آنها هرچه در مورد نصرانیت منحرف شده می گویند همان چیزها را ترجمه کرده و به اسلام می چسپانید . این ترفند و شعار پراکنی خیلی وقت است که دموده شده است .

۴        لیبرالیسم و دموکراسی  در سرزمینهای مسلمان نشین هرگز  حافظ حقوق اساسی و فردی افراد نبوده و  نخواهند بود و هرگز بر اساس رای مردم مسلمان استوار نبوده بلکه تنها بر اساس زور اسلحه و زندان و شکنجه و اعدام آنهم با پشتیبانی یکی از قدرتهای سکولار لیبرالیستی غربی یا سکولار کمونیستی شرقی بر مردم مسلمان تحمیل شده اند  .

 لیبرالیسم در الجرائر و مراکش و مصر و… چه بلائی بر سر مردم آوردند اکثر مردم الجزائر ومصر به اسلام و شریعت اسلام رای دادند اما دیدیم که فرانسویهای لیبرال به  همراه آمریکائیان لیبرالتر جه جنایتی در حق ملت الجزائر مرتکب شدند ملتی که با یک میلیون کشته تازه آزاد شده بود و دوباره دیکتاتوری سکولاریستی را بر آنها تحمیل کردند، مصر هم همینگونه شد و…

تمامی حکام سرزمینهای مسلمان نشین که دستشان به خون هزاران هم وطن خودشان آلوده است همگی سکولاریست و لیبرال بوده اند و در قوانینشان مدعی قوی ترین دموکراسیها بوده اند .ترکیه را نگاه کن، لیبی یا مصر یا الجزائر یا پاکستان و… را ببین . تاکی می خواهید تاریخ کثیف سکولاریستها را پنهان کنید؟ خیال کرده اید با برجسته نمودن اسماعیل پرستانی چون صفویه می توانید جنایات ننگین این سکولاریستهای مرتد محلی و سکولاریستهائی مثل هیتلر، موسولینی، استالین و لنین، مائو، جنگهای اول و دوم جهانی سکولاریستها جهت سود بیشتر و.. را پاک کنید یا جنایات سکولاریستهای محلی چون آتاتورک و پهلوی ها و صدام حسین و اوجالان و بارزانی و …را؟

معیار ما مسلمانان قران وسنت صحیح است به همین دلیل هرکسی که خارج از این چهار چوبه عمل کند ربطی به اسلام و مسلمین ندارد . شما و امثال شما نمی توانید جنایتکاران چگینی صفوی را به اسلام بچسپانید . اما سکولاریستها دو هدف بزرگ و دو راهنمای بزرگ دارند ۱ – سود بیشتر  2 – لذت بیشتر  . این چیزی است که لیبرلیسم ( لسه پاسه لسه فری ) بر ان استوار گشته است . بر همین مبنا است که اروپائیان و آمریکائیان  از هیچ جنایت و آدمکشی و دروغی جهت رسیدن به آن دو هدف دریغ نمی کنند . هیروشما و ناکازاکی را  آفریدند و فاجعه ی ویتنام و کامبوج و حلبچه و فلوجه و… آفریدند .

۵-  در مورد فرانسه هم حجاب در اماکن عمومی ممنوع شد دلیلش تندروی های امثال  ما نبود بلکه دلیلش را باید در سکولاریسم  جستجو کرد . اصول سکولاریسم بر مبنای سکولاریزاسیون کردن جامعه و ممانعت از نشان دادن هرنوع نماد دینی استوار است . و این ربطی به بازیهای فراسه یا ترکیه یا سوئد و بلژیک و دانمارک و… ندارد بلکه مستقیما به اصول سکولاریسم بر می گردد .

۶        – گفته اید که در جامعه لیبرال و آزاد شما هم می توانید از طریق رسانه های آزاد دیدگاه های خود را منعکس کنید ولی نه شما و نه هیچ کس دیگر برای تحمیل دیدگاه خود حق روآوردن به اسلحه را ندارد. اگر در یک جامعه توسعه یافته و با مردم تحصیل کرده در یک دوره محدود رای آوردید می توانید قوانین مورد نظر خود را به اجرا بگذارید. قبلا در مورد  انتخابات الجرائرعدم صحت گفته ی شما را ثابت کرده بودم و هم اکنون انقلاب مصر و تونس هم مبین آن است .

۷        شما مطمئنا تاریخ را نخوانده ای و نمی دانید که هیچ عقیده ای جهت غلبه بر زورگویان خون آشام و رهائی ستمدیدگان چاره ای جز پناه بردن به اسلحه و فدا کردن خون ندارد . تمام انقلابات دنیا  از این قانون مستثنی نیستند . هیچ  عقیده ی ظالمی با خواهش و التماس و خواست مردم کنار نرفته و نخواهد رفت . و اگر هم می بینیم که در گرجستان و قرقیزستان و… انقلاب مخملی رخ می دهد . این دروغی بیش نیست و هیچ ارتباطی به انقلاب ندارد بلکه تغیر و تحولاتی در درون یک سیستم سکولاریستی و یک نوع تغییر مدیریت است و بس .

ادامه دارد …. ان شاء الله

2 دیدگاه در “پاسخ به شبهات: به روز بودن قوانین شریعت الله و حاکمیت اسلامی یا…؟! (۲)”

 1. جرج اورول نویسنده‌ی انگلیسی کتابی دارد به نام زنده باد کاتالونیا و در این کتاب جنگ های داخلی اسپانیا بین جنگ جهانی اول و دوم شرح داده شده. در این کتاب می نویسد که انقلابیون هر چه راهبه بود را به قتل رساندند تا این که هیچ پرستاری در اسپانیا باقی نمانده بود. تمام صاحبان مغازه را به قتل رساندند چون طرفداران مالکیت خصوصی بودند. کلیساها را به دستشویی تبدیل کردند به طوری که کف آن مشابه باتلاق شده بود و اگر در آن قدم می گذاشتید کفش در فضولات انسانی فرو می رفت!

  1. سلام

   دیدگاهی که شما بر مطالب مختلف می نویسید علمی و تازه هستن

   بخصوص دیدگاه شما در مورد لیبرال و لیبرالیسم
   تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *