واکنش تفاله های اهل سنت و مجاهدین در برابر اشغالگران آمریکائی و احزاب سکولار و مزدور محلی  (۲)

واکنش تفاله های اهل سنت و مجاهدین در برابر اشغالگران آمریکائی و احزاب سکولار و مزدور محلی  (2)

به قلم: ابومحمود کندزی

زمانی که آشکارا جنگ بین آمریکا و دارالاسلام ایران را می بینیم باز درست در همین وقت و نه قبل از آن، عمّامه داران رسمی و بخصوص نجدی اهل سنت شروع به نقد عقائد  فقهی ریز شیعیان جعفری كرده و خطر دارالاسلام ایران را برای کشورکهای عرب دست نشانده ی آمریکا گوشزد كردند، ما تفسیری از موضع گیری این معمّمين اهل سنت نمی توانیم ارائه دهیم الا اینكه بگوییم كار اینان، خدمت به برنامه های آمريكا است. آنها هیچ حركتی نمی كنند مگر زمانی كه از آنان خواسته شود، آنها برنامه مستقلی ندارند كه مطابق آن پیش روند،بلكه برنامه كاریشان آن چیزی است كه حكام مرتد كه خود سرسپرده سیاسات آمريكا هستند، برایشان دیكته كنند.

یكی از استرات‍ژی های آمريكا برای تضعیف دارالاسلام ایران، ایجاد اختلافات داخلی در این دولت است، و بدین سبب از اهل سنت این كشور سوء استفاده میكنند و می بینیم كه شبكه های معمّمين طبق این برنامه كار می كنند، شعاری را ایجاد كرده اند و وانمود میكنند كه رنجهای اهل سنت ایران مانند رنجهای برادرانمان در فلسطین است که دروغی بیش نیست؛ اما می پرسیم: پس برادرانمان در عربستان و یمن و سومالی و مالی و غرب اسلامی و مصر و … چه؟ آیا وضعیت اهل سنت در در این سرزمینها از فلسطین بدتر نیست؟ یا اینكه  این کشورها مسئله ای آمريكایی است و ربطی به عمّامه ها و تفاله های اهل سنت ندارد مگر درجاهایی كه آمريكا را راضی كند!؟

اي عمامه داران! چرا از دشنام رهبران سکولار فرانسه و هند به رسول الله صلی الله علیه وسلم تعجب كردید، مگر نمی دانستید كه آنها نه تنها رسول الله صلی الله علیه وسلم را قبول ندارند بلکه قوانین الله در قران را نیز قبول ندارند و بلكه حتی در صحت قرآن تردید می كنند؟ آن زمان كه دارالاسلام  به مقابله با مكرهای آمریکا و تمام کفار سکولار جهانی و احزاب سکولار محلی برخاستند  و شما از آنان دفاع می كردید، آیا اینها را نمی دانستید؟ آن زمان كه  دارالاسلام ایران و امارت اسلامی افغانستان جهادشان را اعلان كرند و شما آمریکا و سایر کفار سکولار جهانی و احزاب سکولار محلی را به گفتمان و صلح و وحدت فرا می خواندید، آیا ازعقایدشان خبر نداشتید؟ زمانی كه حكامتان در عربستان و امارات و پاکستان و ترکیه و اردن و غیره باند جنایت علیه مسلمین مجاهد را در كاخهایشان استقبال میكردند، آیا اینها را نمی دانستید؟

زمانی كه قرآن توسط  کفار سکولار به آتش كشیده و پیامبرمان صلی الله علیه وسلم دشنام داده شد، حتی این معمّمين را دیدیم كه مسلمین را به كنترل خشم و گفتمان، سفارش می كردند حتی مجالس گفتگوی ادیان را راه انداختند و بدتر از اين؛ برخی از ساده لوحان اهل سنت، این جنایات سکولاریستها را توجیه میكردند به بهانه هایی چون:

–        غرب اسلام را نمی شناسد وباید اسلام را به آنها بشناسانیم.

–        تروریستها علت اصلی بودند كه باعث واكنش كسانی شدند كه به پیامبرمان صلی الله علیه وسلم توهین كرده و قرآن را آتش زدند.

اینجاست كه متوجه می شوید كه واكنش بسیاری از این معمّمين رسمی اهل سنت، فقط خدمت به برنامه های دیگران و به اشارت حكام  سکولار و مرتد، بوده است.

ای معمّمين رسمی منسوب به اهل سنت، ای دعوتگران به سوی جهنم و ای الرویبضه ها؛چقدر شما نادان هستید، چقدرشما خرفت هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *