واکنش تفاله های اهل سنت و مجاهدین در برابر اشغالگران آمریکائی و احزاب سکولار و مزدور محلی (۳)

واکنش تفاله های اهل سنت و مجاهدین در برابر اشغالگران آمریکائی و احزاب سکولار و مزدور محلی (۳)

به قلم: ابومحمود کندزی

اگر پرسیده شد كه این معمّمين چه باید بكنند؟ با توكل به خداوند بزرگ،می گویم:

  • این معمّمين باید از حكامشان كه به آمريكا برای اشغال عربستان و سومالی و مالی و امارات و پاکستان و عراق و افغانستان و… كمك كردند، بیزاری و برائت بجویند.
  • به درگاه الله تعالی به خاطر گناهانی كه درحق مجاهدین و دارالاسلام مرتكب شده اند و بدان وسیله دشمنان امت مانند آمريكا و صهاینه را علیه امت نیرومند كردند، توبه كنند.
  • امت را از خطر مرگبار جهمیه “مرجئه عصر” (دین حكام مرتد) برحذر دارند همانطور كه از دین سکولاریسم و دموکراسی برحذر میدارند، و البته در نظر من خطر جهمیه به مراتب از خطر  سکولاریستها بیشتر است.
  • همراه جماعت تولید شده توسط دارالاسلام  در صف واحدی قرار گیرند تا جلوی توطئه های خطرناكی را كه علیه امت اسلام درجریان است، بگیرند.
  • امكانات خود را برای تشویق به جهاد فی سبیل الله از کانال دارالاسلام و رهبریت و پرچم واحد آن و دعوت به توحید، و اتباع صادق و هشدار درباره كفر و الحاد سکولاریستی كه حكام منطقه مردم را به آن فرا می خوانند، به كار گیرند.

و در پایان امتم را خطاب قرار داه و می گویم: “امت محبوبم، آیا وقت آن نرسیده كه راه درست را بشناسی  و حقیقت پنهان را بخوانی، حقيقتي كه پشت پرده های ظلمت و غبار دروغ و دود فریبي پنهان شده است كه  دشمنانت ایجاد كرده اند تا تو را گمراه كنند و نگذارند كه مانند قهرمانان برخاسته ومانند مردان قیام كنی، چون می دانند كه خروش اسلامی وقتی بیدار شد بدون تصرف روم و واشنگتن و پاریس و لندن، نخواهد ایستاد.

امت محبوبم، مجاهدین فی سبیل الله و بخصوص در دارالاسلام ایران، عزم جزم كرده اند كه با توكل به الله تعالی جهادشان را ادامه دهند، آنها به اذن الله به جهاد با آمریکا به عنوان «سر افعی» و رژیم صهیونیستی و ناتو و كندن سرشان ادامه می دهند تا انتقامی باشد برای خونهای ریخته شده و نوامیس هتك حرمت شده و مساجد تخریب شده.

ای امت محبوبم، یار و یاور برادران و فرزندان مجاهدتان در دارالاسلام ایران و افغانستان باشید، چرا كه آنها حامی و مدافع دین امت و ناموس و كرامت و عزتش هستند.

خداوندا! بندگان مسلمانت را حفظ كن، هم دین و هم دنیایشان را، یا منان، یا ذا الجلال و الإكرام، خداوندا مردان و نوامیس و فرزندان و اموالشان را حفظ كن، و آنها را درمقابل مكر کفار سکولار كینه توز و شر مزدوران خائن و جنایتكارشان حفظ كن و قلوبشان را متحد كن و اختلافاتشان را اصلاح فرما و آنان را به راه بهشت و سعادت رهنمون باش.

خداوندا مجاهدین را در زمین قدرت بده، خداوندا موحدین را در زمین قدرت بده، خداوندا ارتش و لشكرشان را تجهیز كن، و نیتهایشان را خالص بگردان، خداوندا خیرات را برای آنان میسر كن، و شوكتشان را نیرومند كن و آنها را آرامش ببخش، و یار و یاور آنان باش، چرا كه آنان از تو نیرو می گيرند ای رب العالمین، خداوندا شهید انشان را قبول و اسیرانشان را آزاد فرما، خداوندا پرچمشان رابلند كن و قدرتشان بده، یا منان یا كریم.

خداوندا سکولاریستهای جهانی و منطقه ای و احزاب سکولار و مرتد محلی و منافقین با تمام نیرو و امكاناتشان آمده اند تا با خدا و رسول و دارالاسلام ایران و امارت اسلامی افغانستان و سایر مجاهدین متفرق در سرزمینهای اسلامی بجنگند، خداوندا نابودشان كن، خداوندا نابودشان كن، خداوندا همانطور كه حكومت فرعونها و قیصرها و كسری ها را قبلاً پاره پاره كردی ،حكومت اینان را پاره پاره كن، خداوندا جمعشان را متفرق و عزمشان را سست كن، و آنها را غنیمتی برای مسلمین قرار بده.

خداوندا طواغیت سکولار عرب و عجم را نفرین كن، خداوندا حكام سکولار مرتد را نابود كن، خداوندا آنها را از ریشه بر كن و تا آخرین نفرشان نابود كن و هیچ كس از آنان را فرو مگذار. اللهم آمین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *