کوردهای سکولار و فریب خورده عبرتی برای عموم کوردها و سایر ملل

کوردهای سکولار و فریب خورده عبرتی برای عموم کوردها و سایر ملل

به قلم: ابوعبدالله جاف جوانرو

ما کردها در دورانهایی مثل آدمهای تنها و بیکس از ترس حاکمان سکولاریست بیگانه ی ترک وفارس وعرب به لانه ی گرگها و عقربهای سکولاریست محلی کُرد پناه بردیم . گرگها و جانوران مرتدی که دین و ایمان و ناموس وخاک وشرافتمان را بی رحمانه مورد حملات کثیف عقیدتی وفکری وحتی مسلحانه ی خود قرار داده اند و در حق ملت و دین و فرهنگ و عقاید و حیا و آبروی ملت ما مفاسد و جنایاتی مرتکب شده اند که هیچ دشمن خارجی نمی توانست تا این اندازه فساد به بار بیاورد.

البته هر گاه این احزاب سکولار و طرفداران جاهل آنها دهان باز می کنند از ظلم اسلام به ملت مسلمان کورد صحبت می کنند و پاچه ی مسلمین را می گیرند. درعصر حاضر از اینکه مخالفینی به این اندازه  جاهل وبی عقل داریم جای تعجب ودرمواردی جای خوشحالیست .

آخه مگر این انسان سکولار و خودباخته نمی داند که از زمان ذلیلی  کردها تا الان، تمامی عربها و فارسها  و ترکها واروپائیانی که با مال وجان وآبرو ووطن کردها بازی کرده ونسبت به آنها ازهیچ جنایتی کوتاهی نکرده اند همگی سکولاریست بوده اند ؟! 

وهمچنین مگر نمی داند که تمام مسلمین عرب، ترک، فارس، صومالی، چچنی، بوسنیائی، کرد، پاکستانی، افغان، تاجیک، ازبکستانی و….ازدست این سکولاریستهای مرتد چه زجرها وشکنجه ها ووحشیگریهایی را متحمل شده اند ؟!

مگر در کفر به طاغوت و ولاء وبراء ما نسبت به این مرتدین سکولار خبر ندارد؟ مگر نمی داند ما چقدر نسبت به مرتدین متنفر وبیزاریم ؟

امثال شما باید بفهمید که  جامعه الان با چند سال قبل تغییر  کرده است وبیداری اسلامی مجاهدین شکل گرفته است ومردم همان مردم نادان به سکولاریسم ۴۴سال پیش نیستند . دیگرمردم فریب شما را نمی خورند . همین الان هم مثل زمان قاضی محمد مرتد، در کردستان عراق هم مردم بیدار را فقط با زور اسلحه نگه داشته اند. والان در تمام جهان اسلام انقلابات مردم برعلیه اینهمه سال جنایت سکولاریست های مرتد عرب وغیر عرب است.

شما حتما می دانید که اسلام مختص ملت عرب نیست . وعربها هرگز با پیاده کردن قوانین اسلامی نتوانسته اند به ما ظلم کنند، بلکه راه را برای ما باز کرده است که امثال صلاح الدین کُرد وعثمانیهای ترک بر عرب و غیر عرب نیز در صورت لیاقت فرمانروائی نمایند. بلکه آنهائی که کردها،عربها و… را در راه اهداف پلیدشان قربانی کردند فقط سکولاریستهای مرتد بوده اند .

همین الان در ازبکستان، تاجیکستان، ترکیه، مصر و… مگر احکام قرآن وسنت برفهم هر یک از مذاهب اسلامی این امت است که به ما ظلم کرده وبه خاطر نژادمان ما را قربانی میکنند؟ مگر صدام حسین یک سکولاریست سوسیالیست نبود؟ در ترکیه آتاتورک مگر آنهمه انسان که قتل وعام شده ومی شوند، و آنهمه روستا که ویران شده اند مگر توسط همین سکولاریستهای مرتد صورت نگرفته است ؟!

شما ها چقدر نسبت به ملت و آینده ی وطن خود ظالم ، بی رحم وخیانت پیشه اید . مگر در سینه هایتان قلبی وجود ندارد؟!

اما اگر قلبی هم وجود داشته باشد این احزاب سکولار و طرفداران آنها هرگز به میل خودشان تابع قوانین شریعت الله نمی شوند و از الله تعالی خواستاریم که دارالاسلام ما را به حکومت اسلامی بر منهاج نبوت ارتقاء دهد و با قدرت حکومتی که دارد ما را از  شر این موجودات حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *