جنایت باغوز سوریه و علمای خائن نجدی و غیره نجدی را فراموش نمی کنیم

جنایت باغوز سوریه و علمای خائن نجدی و غیره نجدی را فراموش نمی کنیم

به قلم: مجاهد مهاجر

زمانی که فرقه ی نجدی دوله از بسیاری از زمینهای تحت حاکمیت خود بیرون رانده شد نزدیک به پنج هزار کودک و زن و و پیر و زخمی و بیمار در منطقه ای تحت نام «بازغوز» در سوریه جمع شدند به امید اینکه دور از میدانهای جنگ و طی قراردهایی بتوانند جان سالم به در ببرند.

در مدتی که این مسلمین در این منطقه حضور داشتند احزاب و گروههای مختلف نجدی در ادلب و اطراف آن مثل دارودسته ی جولانی و اشرار الشام و غیره دارای قدرت نظامی بودند و می توانستند با باز کردن جبهاتی این مسلمین محاصره شده را نجات دهند اما این احزاب به همراه تمام دنیا تنها تماشاچی جنایات آمریکا و متحدینش بودند.

آمریکا نمی خواست از میان مردهای آنها زنده بگیرد و تحت هر شرایطی مرده ی آنها را می خواست به همین دلیل این دسته از مومنین مجاهد به همراه زنهایشان دست به مقاومتی مثل زدنی زدند و تا آخرین لحظه با آمریکا و مزدورانش که خائنین حزب کارگران اوجالان بودند جنگیدند.

– بمباران خانه‌ها را نابود می‌کند…

– اجساد زنان و کودکان به زغال تبدیل می‌شود…

– کودکانی کنار جسد مادرانشان گریه می‌کنند…

– تصاویری هولناک…

– تمام این‌ها به نام جنگ با تروریسم انجام می‌شود!

منابع محلی هاز کشته و سوخته شدن نزدیک به پنج هزار کودک و زن و پیر و جوان و بیمار توسط نیروهای ائتلاف سکولاریستها به رهبری آمریکا و نیروهای مزدور اوجالان “ی.پ.گ” طی تنها یک هفته در باغور سوریه خبر دادند که با انواع بمبهای فسوری سوزانده شده بودند و زخمی های آنها نیز به صورت زنده در گورهای دسته جمعی زنده به گور می شدند …

ما مثل بعضی ها نمی گوییم که چرا سازمان حقوق بشر چیزی نمی گوید؛ چون آنان سکولار و کافر اند و هر کاری بکنند غریب نیست، ولی چرا آن عمامه به سرهای شکم گنده ای که ادعای جهادی بودن در تفکر نجدیت را دارند و در کشورهای اردن و انگلیس و کانادا و غیره را دارند از این جنایات ساکت اند؟ چرا محیسینی و ابو قتاده و مقدسی و ظواهری و عبدالرزاق مهدی و سایر نجدی ها و احزاب و فرقه های متعدد و مسلح آنها چون مزدوران گروه جولانی و غیره سکوت کردند و حرکتی از خود نشان ندادند؟

لعنت الله بر این علمای سوء، بله لعنت الله بر شما ای علمایان سوء و تمام کسانی که می دانند شماها خائن و مزدور هستید اما باز به خاطر کینه و تنفر از فلان مسلمان از شما تقلید می کنند.

ما با بعضی از تفکرات نجدیت و علمای دعوت نجد و فرقه های نجدی مخالف هستیم اما با این وجود تمام افرادی که در باغوز به شهادت رسیدند خواهران و برادران ما بودند و تمام  زنان و کودکان و مردانی که در اردوگاههای الهول و سایر زندانهای مخوف آمریکا و متجدینش زندانی هستند باز خواهران و برادران ما هستند و اینکه دارای کدام مذهب و تفسیر اسلامی باشند باعث نمی شود از خواهر و برادری بیافتند و یا وظایف ما در برابر آنها ساقط شود.

صرفنظر از جنایات کفار و سکوت خائنین باید بگوئیم این تجربە‌ فرقه ی نجدی دوله در کنار سایر فرقه های نجدی در تمام سرزمینهای اسلامی بە بررسی و بازبینی عمیقی نیاز دارد تا از آن پند و عبرت گرفتە شود. حقیقتا نجدیت و تفکرات نجدی آفت و مصیبتی بزرگ برای اهل دعوت و جهاد بوده است کە آرزوهای بسیاری از جوانان امت را بر باد داده و تلە‌ای است کە به نام دفاع از توحید و جهاد هزاران زن و مرد در آن گرفتار شده اند و در حال ضربه زدن به اهل دعوت و جهاد و توحید هستند بدون آنکه خودشان بدانند.

آندسته ی قلیلی که هنوز در میان مردم ما همچنان از این تفکر نجدیت و احزاب و فرقه ها و شیختهای متنوع و رنگارنگ آن دفاع می‌کنند لازم است است کە بە خود بیایند و تأمل کنند، برای ضربه خوردن و تجربه گرفتن این همە وحشت و مصیبت و شکست و مانع درست کردن دیگر کافی است.

به امید روزی که تمام مسلمین همچون امامان خود «اهل جماعت» شوند و با کمک هم قدرتی بزرگ شکل دهند که دیگر ما شاهد این دست از جنایات امثال آمریکا و مزدورانش در سرزمینهای اسلامی نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *