اسارت دکتر عافیه صدیقی در بدترین زندان امریکا جنایت بشری و خیانت علیه انسانیت است

اسارت حدود بیست ساله ی خانم دکتر عافیه صدیقی در بدترین زندان امریکا جنایت بشری و خیانت علیه انسانیت است.

به قلم: محمدامین دهواری

حدود بیست سال قبل خاتم دکتر عافیه صدیقی حافظ کل قرآن مجید توسط حکومت سکولار ژنرال مشرف در کراچی بازداشت و در اختیار سازمان های امنیتی کشور سکولار ایالات متحده امریکا قرار داده شد که  پس از انتقال به امریکا در یک محاکمه غیر منصفانه به ۶۸ سال زندان محکوم گردید.
پس از حدود بیست خواهر نامبرده دکتر فوزیه صدیقی در زندان موفق به دیدار  زندانی شد.
در این سال های ظلم های زیادی علیه این زندانی زن مسلمان روا داشته شد مادر نامبرده سال پیش پس از تلاش های فراوان برای نجات دخترش فوت کرد.

سناتور طلحه محمود که پس از بازداشت غیر قانونی نامبرده با زحمات زیاد موفق به ملاقات وی در زندان امریکا شده بود می گوید: عافیه صدیقی در آن دیدار داستان بازداشت و زخمی نمودن وی بعد دستگیری را باز گو کرد.
دکتر صدیقی آنچه بر خودش گذشته مستقیم روایت می کند: پلیس زندان امریکا پس از باز جویی و شکستن سر و دندان و برهنه کردنم مرا مجبور به هتک قرآن می نمودند.
بدون داشتن وکیل و با بدترین شکنجه و تجاوز مرا مجبور به اعتراف گناه ناکرده می کردند.

سناتور طلحه محمود می گوید: موفق شدیم صدای مظلومیت دکتر عافیه صدیقی را به جهانیان برسانیم و دو فرزند خردسال وی را از چنگال ظالمان آزاد کنیم.
پس از حدود بیست سال خواهر زندانی با  همراهی سناتور مشتاق احمد پشت شیشه موفق به دیدار خواهرش می شود.
دکتر فوزیه صدیقی می گوید: آثار ظلم و جنایت بر بدن روح و بدن زندانی نمایان بوده است دندان و سرش شکسته بود و حدود یک ساعت از  مظالم علیه خودش سخن گفته و مرتب جویای حال مادر و فرزندانش بوده وی خبر نداشت مادرش دیگر در این دنیای نیست.

عافیه صدیقی نمونه ظلم آشکار کفار سکولار جهانی و سکوت مرگبار مجامع دفاع از حقوق زنان در حق زن مسلمان و استقامت زن مسلمان در بدترین زندان ایالات متحده است.
اسارت این زن مظلوم نشانه ظلم و جنایت و ادعای توخالی مدافعان سکولار حقوق بشر غرب و امریکاست.

بیائید فریاد مظلومیت هزاران برادر و خواهر مسلمان چون دکتر عافیه صدیقی باشیم که در وضعیتی مشابه و در اسارت کفار سکولار جهانی و مرتدین سکولار محلی زندگی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *