کفر به طاغوت در دنیای امروز ما

کفر به طاغوت در دنیای امروز ما

به قلم: مولوی رخشانی/ زاهدان

در هر کجای قران و سنت صحیح اسمی از طاغوت آمده بود یعنی کافر. پس به زبانی ساده کفر به طاغوت یعنی کفر به کفار.

 بعد از شیطان، این طاغوتها یا کفار میان انسانها تا روز قیامت ۵ گروه هستند : ۱-الَّذِينَ هَادُوا [یهودی ها] ۲- وَالصَّابِئِينَ[مندائی ها و ستاره پرستان]۳-  وَالنَّصَارَىٰ[مسیحی ها] ۴-  وَالْمَجُوسَ [زرتشتی ها]۵- وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا[سکولاریستها] (حج/۱۷) و دسته ی مرتدین:مَنْ يَرْتَدَّ مِنْكُمْ عَنْ دِينِهِ (مائده/۵۴) هستند که باید به آنها کفر بکنیم و مرتدین هم  معمولاً بعد از ارتداد به یکی از «کفار۵گانه» ی اصلی ملحق می شوند.

در اینجا کفر به طاغوت در زمان رسول الله صلی الله علیه وسلم با کفر به طاغوت در زمان ما و تا روز قیامت هیچ فرقی ندارد و هر کسی که ابتدا به تمام این کفار کفر نکند و از قوانین و برنامه های انها دوری نکند به اجماع مسلمین چنین شخصی وارد دایره ی اسلام نشده است.

شبهه ای که برای عده ای از مسلمین تولید شده است و عده ی زیادی از مسلمین را دارای عذر به جهل کرده است این است که هنوز نمی دانند معادل امروزی الَّذِينَ أَشْرَكُوا یا مشرکین همان عبارت سکولاریستها است و سکولاریستهای امروزین همان مشرکین در ادبیات قرآنی هستند به همین دلیل مسلمین زیادی مرتکب جهل و اشتباه شده اند.

در اینجا هر کسی که «بداند و آگاه باشد» که تمام الَّذِينَ أَشْرَكُوا یا مشرکین یا احزاب یا به زبان امروزین سکولاریستها کافر هستند مثل یهود و نصارا و مجوس و صابئین، اما با این حال آنها را کافر نداند چنین شخصی اصلاً وارد دایره ی اسلام نشده است هر چند نماز و روزه و حج و … را نیز انجام دهد.

در دنیا ما هر کسی را شهادتین بر زبان بیاورد و نماز بخواند جزو مسلمین محسوب می کنیم و مثل سایر مسلمین با او معامله می کنیم هر چند احتمال دارد در قلب کافری سکولار باشد که تنها ادای مسلمین را در عباداتی در می آورد اما در قیامت چنین شخصی جزو همان کفار سکولار محسوب می شود.
در دنیا علاوه بر کفر به این کفار از جمله سکولاریستها باید از خود سکولاریستها نیز برائت و بیزاری و دوری شود. در حالی که تنها از عقاید سایر کفار بیزاری می شود نه از خود آنها. به همین دلیل در دنیای امروز باید از :

  1. حکومتهای سکولار ۲- قوانین سکولاریستی آنها ۳- دادگاههای کفار سکولار ۴- دموکراسی سکولاریستها ۵- پارلمان سکولاریستها ۶- خود سکولاریسم و سکولاریستها ۷-  تمام احزاب سکولار۸- تمام احزاب به ظاهر اسلامگرا که در واقع جزو دارودسته ی منافقین و سکولار زده ها هستند و در نظام و پارلمان سکولاریستها مشارکت دارند ۹- تمام مولوی ها و ملاها و شیوخ و اخوندهایی که عمدا و به میل خودشان برای احزاب سکولار و نظام سکولاریستی تبلیغ می کنند ۱۰- تمام اعضای مسلح و غیر مسلح احزاب سکولار و حکومتهای سکولار

هر کسی هم جزو یکی از این احزاب سکولار باشد و بخواهد مسلمان شود ابتدا باید به تمام این سکولاریستها و احزاب کافر سکولار و نظامهای سکولاریستی کفر کند و از این سکولاریستها (مشرکین) برائت و بیزاری و دوری جوید و بعد با لفظ شهادتین وارد اسلام شود و این اسلام خودش را نیز با نماز خواندن نشان می دهد.

آگاه باشیم که شهادتین آوردن و نماز خواندن و حج کردن و سایر عبادات افراد سکولار برایشان فایده ای ندارد اگر از این احزاب سکولار و نظامهای سکولار برائت نکرده باشند و از انها فاصله نگرفته باشند. بارك الله فیكم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *