آمریکا و ناتو و رژیم صهیونیستی کوردهای سکولار فاصولیاخور ایرانی در اردوگاههای نظامی را باز فروختند

آمریکا و ناتو و رژیم صهیونیستی کوردهای سکولار فاصولیاخور ایرانی در اردوگاههای نظامی را باز فروختند

به قلم: کیوان مریوانی

همه ی دنیا با چشم سر دید که آمریکا و ناتو تنها چند روز کوردهای سکولار بارزانی و طالبانی عراقی را در برابر حشد شعبی رها کردند که در نهایت منجر به فرار کوردهای سکولار از ۵۱درصد از سرزمینهای تحت حاکمیتشان شد و کرکوک که به آن می گفتند قدس ماست را رد عرض چند ساعت واگذار کردند.

به همین شکل در مناطق کورد و عرب نشین شمال سوریه هم کوردهای سکولار حزب کارگران اوجالان که آنهمه سروصدا به پا کرده بودند توسط آمریکا به مدت چند ساعت رها شدند و دیدیم که حکومت سکولار ترکیه از عفرین تا سریکانی ( راس العین) و حتی کوبانی پیش رفتند و مزدوران اوجالان که فعلا در اجاره ی آمریکا هستند پا به فرار گذاشتند.

این موشمرگها تنها با پشتوانه ی قدرتهای خارجی عددی هستند آنهم برای ملت مظلوم خودشان و یا پس از نابودی مناطق عرب نشین توسط هواپیماهای دشمنان بروند و چند عکس بگیرند و زخمی ها و … را جمع کنند.

کوردهای سکولار ایرانی هم همین گونه بودند و تنها با حمایتها و پشتوانه ی صدام حسین توانستند چند سالی به دین و ملت خود خیانت کنند و وطن فروشی کنند، بعد از آتش بس صدام حسین اینها نیز عملاً در اردوگاههای نظامی خود به فاصولیا (لوبیا) خوری مشغول شدند و هر از چند گاهی در میان کوردهای اهل سنت ایران و نیروهای مسلح ایران ترورهایی انجام می دادند.

هم اکنون که دارالاسلام ایران به مهلت تعیین شده جهت نابودی اینها نزدیک شده است، این مزدوران دچار شک عجیبی شدند! این خائنین به قدرت نظامی آمریکا و پایگاههای متعدد آمریکا در اقلیم کوردستان و خائنینی چون بارزانی ها و طالبانی ها دل بسته بودند، اما در کمال ناامیدی متوجه شده اند که آمریکا و حکومت کارتونی بارزانی ها هم آنها را واگذار کرده است.

در سفر پاول طالبانی پسر جلال طالبانی به دارالاسلام ایران فاش شد که سنتکام طی تلکسی به جول فاول فرمانده نیروهای ائتلاف آمریکایی در عراق، در ۲۰ اگوست اعلام کرده طی توافق آزادسازی زندانیان امریکایی در ایران، خلع سلاح و دپوی احزاب کردی ایران در نزدیکی بغداد به سبک مجاهدین در اردوگاهی مانند الرمادی از نظر آمریکا مشکلی ندارد، مشروط به آنکه این موضع تا ۲۲ سپتامبر علنی نشود. تا آن زمان فقط دو کمپ مرزی گروهکهای شبه نظامی تخلیه شود. پس از آن هر اقدام ایران مانعی ندارد…این مطلب به دولت مرکزی و اقلیم کردستان اعلام شود.اما کنسولگری اربیل جلسه ای با گروهکهای کردی ایران برگزار و اعلام نماید آمریکا همچنان حامی آنها خواهد بود و موضع آمریکا برای آنها فاش نشود!

به این شکل آمریکا تمام اعضای این ۶حزب سکولار فاصولیا خور کورد ایرانی با خانواده هایشان را در برابر چند زندانی خودش به ایران فروخت؛ و به درخواستها و التماسها و دست به دامن شدنهای این احزاب و بخصوص حزب دمکرات کوردستان ایران توجه نکرد و ثابت کرد کل موجودیت این احزاب سکولار مزدوری که به دین و ملتشان خیانت کرده و در اختیارش قرار گرفته اند به اندازه ی چند شهروند خودش ارزش ندارند.

خائن، خائن است؛ خائن برای اربابش مثل دستمال توالت است و بعد از انجام کارش آنرا دور می اندازد و برای مردمش مثل غده ی چرکین و سرطانی است که به هر قیمتی باید نابودش کرد.

یک دیدگاه در “آمریکا و ناتو و رژیم صهیونیستی کوردهای سکولار فاصولیاخور ایرانی در اردوگاههای نظامی را باز فروختند”

  1. ۱۹/۹ ئەگەری زورە ئیران
    دەیان جۆر ساروخ و چەک تاقی بکاتەوە
    لە سەر شاری کۆیە و شاخی قەراخ…
    ھاوڵاتیانی ھەرێم قبوڵی مەکەن
    فاسولیا خۆرەکان دەر بکەن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *