بیانیه استانداری کردستان در مورد دستگیری چند سکولار مرتبط با تولید اغتشاش و….

استانداری کردستان در مورد دستگیری به موقع چند سکولار در شهرهای مهاباد ، پیرانشهر، مریوان و بانه، که صبح امروز به قصد ایجاد آشوب و تهیه خوراک رسانه ای برای رسانه های سکولار در ساعات ابتدایی صبح اقدام به تهیه فیلم و عکس از مغازه ها و اماکن تجاری و صنعتی کرده بودند خبر داد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از بازداشت عده‌ای از عوامل وابسته به احزاب سکولار و مرتد در شهرهای مریوان و بانه خبر داد و اظهار داشت:
این مزدوران ضدانقلاب صبح امروز به قصد ایجاد آشوب و تهیه خوراک رسانه‌ای برای تجزیه‌طلبان در ساعات ابتدایی صبح اقدام به تهیه فیلم و عکس از مغازه‌ها و اماکن تجاری و صنعتی کرده بودند که توسط سربازان گمنام شناسایی و دستگیر شدند.
این افراد مربوط به عناصر مربوط به گروهک‌های ضدانقلاب بوده که به صورت پراکنده در شهرستان‌ها دنبال ایجاد ناامنی بودند که توسط دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی استان کردستان بازداشت شدند.

این گروهک‌های ترویستی دنبال عملیات و ایجاد ناامنی در سطح استان بودند که خوشبختانه با بازداشت سرشبکه‌ها و عناصر وابسته آنان، همه توطئه‌ها و نقشه‌ها خنثی و شاهد هیچ‌گونه اقدامی نبودیم.

امنیت پایدار در سطح استان پایدار و هیچ گونه مشکلی نداریم، از این عوامل وابسته به تروریست‌ها تعداد قابل توجهی سلاح و مهمات کشف و ضبط شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *