علت اینهمه تنازل آمریکا و آل سعود و سایر مزدورانش در برابر دارالاسلام ایران(۲)

علت اینهمه تنازل آمریکا و آل سعود و سایر مزدورانش در برابر دارالاسلام ایران(۲)

به قلم: براهندک بلوچ

۴- شکست آمریکا در نگهداری متحدان و مزدورانش :

به راستی، آمریکا می تواند خود را به زور بقبولاند که پیروز می شود اما مگر متحدانش عقل ندارند؟ روند پیش روی یا پس رفت را نمی فهمند و تشخیص نمی دهند؟

آری، همین است که یکی بعد از دیگری نیروهای شان را بیرون میکنند و در نامزدی انتخابات های شان با شعار واپس کردن نیروهای کشور شان ، برنده انتخابات می شوند .

این وضع متحدانش است اما مزدورانش را در پایان کارهای کثیفی که با آنها کرده برای مردمانشان رها می کند و آنها را مثل دستمال توالت رها می کند و این مزدوران خائن به دین و ملت معمولا توسط هم وطنانشان به سزای اعمالشان می رسند اگر توان فرار از وطن نداشته باشند.

۵- شکست آمریکا در تربیت مزدوران :

دولتهای مزدور آمریکا نتوانسته اند همان نقشی را بازی کند که او می خواست، زیرا مزدوران تقسیم شده اند و پنهانی هریک اربابی برای خودش گرفته اند، حتی بسیاری از نیروهای نظامی که به خیانت خود پی برده بودند و یا توبه کرده اند بر نیروهای اشغالگر آمریکائی و خارجی حمله می کنند تا بر نیروهای مجاهد آزادی خواه. دیگر اعتمادی بر محافظان خود، شاگردان تحت تعلیم خود و بر هیچ مسلمان زاده ای ندارند.

و در حقیقت این همه، امتحانات خداوندی بر ملتهای اسلامی است و اسلام شکست نمی پذیرد { الاسلام یعلو و لا یعلی علیه }به شرطی که مسلمین دست از تفرقه و فرقه بازی بردارند و همگی با هم متحد شوند و در جماعت و دارالاسلامی واحد گرد هم جمع شوند، ولی جهت تمحیص و جداکردن منافقان از مخلصان، طبق سنت خداوندی در هر زمانی، چند روزی مشکلات و سختی ها می آید ولی در پایان، حق پیروز میدان است و باطل با تمام دبدبه اش از بین خواهد رفت { و قل جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا } و تاریخ بهترین گواه بر این مدعا است.

وماذالک علی الله بعزیز و هو ولینا و خیر الناصرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *