نکاتی مهم از پیام سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به محمد الضیف فرمانده گردان‌های قدس

نکاتی مهم از پیام سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به محمد الضیف فرمانده گردان‌های قدس:

  • حماسه بزرگی به نام طوفان الاقصی نوشتید که خداوند به دست مجاهدان گردان‌های قسام و مجاهدان مقاومت در غزه آن را محقق کرد.
  • ضعف و شکنندگی رژیم غاصب صهیونیستی را به وضوح نشان دادید و به صورت عملی و قاطع نشان دادید که از تار عنکبوت ضعیفتر است.
  • در توصیف این واقعه بزرگ، آنچه دشمن و دوست بر آن توافق کرده‌اند، بس است که فلسطین و منطقه پس از طوفان الاقصی، آن گونه که قبل از آن بود، نخواهد ماند.
  • حملات مقاومت علیه نیروها و خودروهای زرهی دشمن به همگان ثابت کرد که مقاومت غزه قابلیت ابتکار و نوآوری دارد.
  • بر عهد و پیمان و ایمان و تعهد ایمانی و برادرانه‌ای که ما را متحد می‌کند، تأیید می‌کنیم.
  • به شما اطمینان می‌دهیم که ضمن ادامه حمایت و پشتیبانی مؤثر از مقاومت، هر کاری که باید در این نبرد تاریخی انجام دهیم را انجام خواهیم داد.

علاوه بر این سرلشکر سلامی در سخنانی راجع به جهاد غزه و جنایات صهیونیستها گفت:

رژیم صهیونسیتی، آمریکا و برخی کشورهای اروپایی در یک نمایش بسیار حقیرانه به جنگ با نوزادان در درون بیمارستان‌ها در غزه رفته‌اند و با تصرف اتاق‌های عمل می‌خواهند نشان دهند که قدرتمند هستند.

آیا این خفت‌آفرین نیست که بزرگترین امپراطوری‌های ظاهری جهان به کشتار کودکان افتخار می‌کند و تصرف اتاق‌های عمل را میدان پیروزی خود می‌دانند؟

این نشانه پایان امپراطوری آنها است زیرا هرگاه دیوانه‌وار عمل می‌کنند نشانه‌ای است از فروپاشی درونی آنها است زیرا برخی حیوانات وقتی مرگشان فرامی‌رسد، سر و صدایشان زیاد می‌شود.

ترس از یک فروپاشی زودرس، کمتر از ۲۵ سالی که رهبر انقلاب پیش‌بینی کرده بودند، عقل و منطق راهبردی و حتی منطق تاکتیکی و عملیاتی را از دشمن ربوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *