آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوای دارالاسلام ایران با حضور در دانشگاه علوم و فنون هوافضا: شکست رژیم صهیونیستی در غزه، یک واقعیت است

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی و رهبر و فرمانده کل قوای دارالاسلام ایران صبح امروز (یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲) با حضور در دانشگاه علوم و فنون هوافضا: شکست رژیم صهیونیستی در غزه، یک واقعیت است

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی و رهبر و فرمانده کل قوای دارالاسلام ایران صبح امروز (یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲) با حضور در دانشگاه علوم و فنون هوافضای عاشورا، از آخرین دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید کردند.
رهبر انقلاب در جریان این بازدید نکات مهمی را درباره‌ی موضوع فلسطین و درگیری مقاومت اسلامی با رژیم صهیونیستی در غزه مطرح کردند. سرخط اصلی این نکات به این شرح است:

  • قضایای غزه بسیاری از حقایق مکتوم را برای مردم دنیا آشکار کرد که یکی از این حقایق، طرفداری سران کشورهای غربی از تبعیض نژادی است.
  • صهیونیست‌ها خود را نژاد برتر می‌دانند و بقیه آحاد بشر را نژاد پَست به حساب می‌آورند و به همین دلیل است بدون احساس ناراحتی وجدان، چندین هزار کودک را به قتل رسانده‌اند.
  • هنگامی که رئیس جمهور آمریکا، صدراعظم آلمان، رئیس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس، با آن همه ادعا از چنین رژیم نژادپرستی حمایت و به آن کمک می‌کنند، به معنای طرفداری این آقایان از تبعیض نژادی به‌عنوان نفرت‌انگیزترین مسائل دنیا است.
  • رژیم صهیونیستی به رغم بمباران‌های گسترده در غزه، تاکنون در حرکت خود ناکام بوده است زیرا از ابتدا گفتند که هدف ما نابودی حماس و مقاومت و زمین‌گیر کردن آنها است اما با گذشت بیش از ۴۰ روز و با بکارگیری همه توان نظامی خود، هنوز نتوانسته‌اند این کار را انجام دهند.
  • شکست رژیم صهیونیستی در غزه، یک واقعیت است و پیشروی و ورود به داخل بیمارستانها و یا خانه‌های مردم، پیروزی نیست زیرا پیروزی به معنای شکست دادن طرف مقابل است که رژیم صهیونیستی تاکنون نتوانسته است به آن دست یابد و در آینده هم نخواهد توانست.  این نتوانستن به معنای نتوانستنِ آمریکا و کشورهای غربی نیز است.
  • کار اصلی آن است که شریان و جریان حیاتی رژیم صهیونیستی قطع شود و دولت‌های اسلامی مانع از رسیدن انرژی و کالا به این رژیم شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *